Franchise Club: My, Česko a Evropa po korona krizi
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Franchise Club

My, Česko a Evropa po korona krizi
11/06/2020   18:30 - 21:30
organized by: 
Franchise Club a Opero
Place: 

Opero

capacity: 
100 osob
entry: 
900 Kč, pro členy po registraci zdarma
Budeme zachraňovat minulost, nebo budoucnost?
Zveme vás na 134. klubový debatní večer Franchise Clubu!

Setkání nám pomůže realisticky nastavit naše očekávání týkající se vývoje po korona-krizi. Pro uchopení rozsáhlého tématu jsme pozvali jako hosty dva erudované a srozumitelné spíkry - Lenku Zlámalovou a Patricka Zandla.

Lenka ZLÁMALOVÁ je známá novinářka, špičková politická a ekonomická analytička a komentátorka. Poznávací znamení: spousta energie, vynikající přehled, přesné a detailní informace ze scény i zákulisí domácí politiky a ekonomiky. 

Patrick ZANDL je známý český internetový podnikatel, analytik a publicista. Poznávací znamení: neúnavný a vytrvalý nadšenec, uznávaný průkopník a guru rozvoje českého internetu a digitální společnosti.

Na co se můžete těšit?

- Lenka a Patrick nám pomohou se zorientovat v klíčových událostech a změnách během korona-krize, pochopit hlubší souvislosti a nastavit realistická očekávání vývoje po skončení epidemiologických restrikcí.
- Představí nám zvláštnosti, nové a zásadní vývojové změny, trendy, paradoxy, známá i málo tušená rizika a příležitosti provázející pandemickou krizi v Česku, Evropě i ve světovém měřítku.
- V diskusní třetině klubového večera společně pojmenujeme podstatné výzvy pro příští týdny, měsíce a roky.
- Dáme prostor pro sdílení vašich zkušeností, úspěšných rozhodnutí, chytrých řešení nebo provedení či nastartování (dlouho odkládaných) změn. Takových, která pomohla odvrátit nebo zmírnit kritickou situaci nebo zachránit důležité hodnoty.
- Pozornost budeme věnovat praktickým zkušenostem z oblasti krizového vedení a péče o spokojenost, důvěru, motivaci a angažovanost zaměstnanců. A to i těch, kteří pracují z domova. Seznámíme vás s novým digitálním řešením, které dokáže průběžně mapovat důležité faktory spokojenosti zaměstnanců. Díky němu se dozvíte, jak se během korona-opatření firemní klima spokojenosti, motivace a angažovanosti zaměstnanců měnilo a které způsoby komunikace a vedení fungovaly nejlépe.

Diskusní večer je určen všem, podnikatelům i nepodnikatelům, zkušeným i začínajícím. Přednostně je debatní večer určen členům Franchise Clubu a jejich hostům – kolegům, přátelům a rodinným příslušníkům. Jsme ale tentokrát otevřeni pro nečleny a příznivce, kteří nás podpoří zaplacením vstupného.

Nenechte si ujít toto unikátní a velmi aktuální setkání! 

Své přihlášky zasílejte už dnes na adresu tamchyna@ifranchising.cz

Těšíme se na Vás.

 

normal

Schedule a tour

×

Call Bára at 776 730 035
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery