Franchise Club: Netušené možnosti řízení firem
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Zrušeno - Franchise Club

Netušené možnosti řízení firem ukryté v obchodních datech
19/03/2020   18:30 - 21:30
organized by: 
Franchise Club a Opero
capacity: 
100 osob
entry: 
Událost je zrušena
Tato událost byla na základě pokynů vlády bohužel zrušena. Aneb jak díky analýze Vašich komerčních dat můžete odhalit užitečné informace a podpořit své rozhodování v rámci firmy.
Hostem březnového klubového večera bude Jiří Tošovský a jeho spolupracovníci z mezinárodní poradenské společnosti českého původu DATA SAPIENS. Společně Vám pomohou srozumitelně a hravě pochopit dosud netušené možnosti a hodnoty ukryté v obchodních datech. 
 
Výsledky analýzy obchodních dat dnes mnoha „daty řízeným“ firmám pomáhají pružněji reagovat na změny, lépe porozumět přání a chování jejich zákazníků i zaměstnanců. Mohou díky tomu nabídnout lepší a individuálnější nabídku i zkušenost, a dosáhnout tak spokojenějších zákazníků i zaměstnanců. Jak se získávání a zpracování dat provádí a jaké technologie lze dnes k tomu využít? A jak s využitím analýzy dat lépe pochopit své zákazníky? Na příkladech z praxe se dozvíte, že už neplatí, že analyzovat „big data“ je vyhrazeno pouze pro „velké a bohaté firmy“.
 

Klubovým večerem bude jako moderátor provázet Jaroslav Tamchyna, zakladatel a prezident Franchise Clubu. Poslední třetinu večera je prostor pro Vaše dotazy. 

Otevíráme hlavy, okysličujeme mozky!
Zveme Vás, jste vítáni.

 

normal

Schedule a tour

×

Call Magda at 721 181 310
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery