Volitelné desatero dvou blondýn
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Volitelné desatero

Jak být sám se sebou spokojený
11/03/2020   17:30 - 21:00
organized by: 
Dagmar Morozová pro Marianne Klub
lector: 
Dagmar Morozová a Helena Theunissen
capacity: 
14 osob
entry: 
1990 Kč, pro členy Opera sleva 20%
Volitelné desatero aneb jak být sám se sebou v pohodě, když máte blbou náladu, trápí vás nedostatek odvahy, jste rukojmí sebelítosti nebo vás ubíjí stereotyp.
Dagmar Morozová a Helena Theunissen si pro vás připravily workshop plný tipů, jak můžete změnit své pocity, myšlenky a postoje. Cílem workshopu je nabídnout Vám skutečnou zkratku k tomu, aby se cítili v pohodě. Lektorky vycházi z vlastní zkušenosti a z klientské praxe. Vytvořily pro Vás Volitelné desatero, tedy 10+ tipů, které mohou zlepšit, jak se v životě cítíte. Žádné hodinové meditace, žádných 15 km denně, žádný výlet do Indie. Klienti si z workshopu odnesou konkrétní body, které mohou začít hned používat. V průběhu workshopu se o nich dozví více, nacvičí si je, a zároveň můžete sdílet svou zkušenost s ostatními účastníky.
 
O lektorkách:
Dagmar Morozová i Helena Theunissen se věnují osobnostnímu rozvoji a coachingu. Je jim přes 40, mají celkem 5 dětí, 2 psy, dva doktoráty z PF UK, a bohatou individuální životní zkušenost.
 
Dagmar říká: „Studium herectví, vystudování PF UK spolu s praxí v notariátu a následném podnikání bylo mým základem pro specializaci v oblasti coachingu a odhalování lidského potenciálu. Má práce s klienty spočívá v metodách Neurocoachingu.“
 
Helena pracuje jako vyjednavač a facilitátor od roku 2004. Zájem o mediační techniky, koučovací přístupy a sebepoznání ji přivedl k profesi Průvodce procesem změny a tvorbě vlastní metody Guide-Advise-Act.
 
 
 
normal

Schedule a tour

×

Call Bára at 776 730 035
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery