Legal Breakfast
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Legal Breakfast IV

Novelizace AML zákona v souvislostech
20/09/2018   8:30-11:00
organized by: 
Bříza a Trubač, advokátní kancelář
lector: 
Tomáš Hokr
capacity: 
10 osob
entry: 
200 + pro členy Opero zdarma
Co znamená označení „skutečný majitel“ a v jakých případech budete muset vlastnickou strukturu své společnosti rozkrýt? Jste politicky exponovanou osobou a pokud ano s jakými důsledky? Jaké jsou pravomoci nového Finančního analytického úřadu? Zajímá Vás, jaký dopad má AML zákon na Vaší společnost při ucházení se o veřejné zakázky? Pak neváhejte a navštivte náš workshop, jste srdečně zváni!

Pro koho je workshop určen

Workshop je určen zejména zástupcům finančních institucí, všem společnostem poskytujícím různé peněžní a transakční služby, dodavatelům ucházejícím se o veřejné zakázky a všem právnickým osobám disponující s větší hotovostí.

Co se na semináři dozvíte

V rámci semináře budete seznámeni s aktuální právní úpravou zákona proti praní špinavých peněz. Dozvíte se, co se v nedávné době změnilo a jakým způsobem se zákon uplatňuje v praxi. Dále budou v rámci workshopu popsány související dopady do dalších právních předpisů.

Lektor

Workshopem Vás provede Tomáš Hokr, advokát a partner v Bříza & Trubač s.r.o., advokátní kancelář. Tomáš se dlouhodobě věnuje oblasti corporate compliance, a to zejména v souvislosti s trestní odpovědností právnických osob. Ve své právní praxi se dále zabývá řešením obchodních sporů u soudů i v rámci domácích i mezinárodních rozhodčích řízení, právní úpravou veřejných zakázek v unijní úpravě a obecně problematikou evropského práva.

PROGRAM

  8:30 - 9:00       snídaně v naší kavárně

  9:00 - 10:30     workshop

10:30 - 11:00     vlastní dotazy

normal

Schedule a tour

×

Call Magda at 721 181 310
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery