Franchise Club v Operu
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Franchise Club

Ekonomika, byznys a politika - ohlédnutí a výhledy
26/09/2018   19:00
organized by: 
Franchise Club a Opero
lector: 
Lenka Zlámalová
capacity: 
100
entry: 
600
Klubovou sezónu vždy tradičně otevíráme setkáním s hostem, který nám může napomoci lépe porozumět událostem, jevům a trendům, které výrazně rámují náš podnikatelský, občanský i osobní život. Také v nastávající, třinácté klubové sezóně tuto tradici dodržíme a první debatní večer sezóny věnujeme ekonomice, byznysu a politice. Před nastávajícími komunálními a senátními volbami to může být docela zajímavé a užitečné.

Hostem našeho zářijového debatního večera bude Lenka ZLÁMALOVÁ, špičková politická a ekonomická analytička a komentátorka s velkým přehledem i nadhledem a s informacemi ze zákulisí současné politiky a ekonomiky. Patří mezi ty novinářské veličiny, jejíž analýzy, názory a závěry už dlouhá léta a s respektem sledují mnohé špičky domácí politiky a ekonomiky.

Než Lenka odešla do vznikajícího nezávislého názorového deníku Echo24.cz (www.echo24.cz), působila jako hlavní komentátorka v Hospodářských novinách a poté v Lidových novinách. Lidovky opustila vzápětí, co je spolu s MF DNES převzal Andrej Babiš.

Pokud chcete znát názory této analytičky a nekompromisní komentátorky na to, jak rok 2008 proměnil Česko a Západ, co se aktuálně děje ve světě politiky, ekonomiky a byznysu a co mohou přinést nadcházející senátní a komunální volby, máte jedinečnou možnost se Lenky Zlámalové ve Franchise Clubu zeptat osobně.

Registrace:

Na jednotlivé klubové večery se přihlašujte už nyní na adrese office@ifranchising.cz, platí jak pro členy tak i nečleny.

Členové Opero se mohou zaregistrovat na recepci.

 

 

normal

Schedule a tour

×

Call Radka at 777 544 344
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery