Akce v Operu: Missing maps
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Missing Maps mapathon

Lékaři bez hranic v Praze
28/08/2018   18:00 - 21:00
organized by: 
Lékaři bez hranic
entry: 
zdarma pro účastníky Metronome festivalu
Missing maps je společná iniciativa humanitárních organizací, kterou společně v listopadu 2014 založil Americký červený kříž, Britský červený kříž, Lékaři bez hranic a Humanitární tým OpenStreetMap. V České republice se o projekt stará česká kancelář Lékařů bez hranic a Český červený kříž. Přijďte a podpořte práci humanitárních organizací tím, že pomůžete zmapovat místa, která jsou nejvíce ohrožena krizemi. Srdečně zveme úplné začátečníky i ty, kdo už mapovat umí.

Co se na setkání bude dít? Na Mapathonu budeme společně podle satelitních snímků vytvářet v OpenStreetMap mapu pro týmy Lékařů bez hranic v terénu.

Nemáte zkušenosti? Nevadí. Všechno se naučíte na místě.

"Už umím mapovat, proč bych měl chodit na mapathon?" Ze zkušeností víme, že když se jeden večer soustředí na mapování víc lidí společně, podaří se udělat víc, než kdyby všichni pracovali individuálně doma. Pokud už umíte mapovat, je vaše pomoc velmi cenná. Pojďte věnovat jeden večer humanitárním organizacím a lidem, kteří spoléhají na jejich práci.

Co potřebujete? Potřebujete vlastní počítač (nejedná se o školení, po krátkém úvodu budeme všichni společně mapovat). Pokud máte, vezměte si také myš - hodně vám usnadní práci.

Mám si něco připravit? Pokud ještě nemáte účet na OpenStreetMap, vytvořte si ho zde.

Kde se setkáme? Přímo v Operu, zeptejte se na recepci. Moc děkujeme!

Chcete vědět více? Více o projektu Missing maps zde. Více o Lékařích bez hranic zde. Více o Českém červeném kříži zde. Hlavní stránka Missing maps zde.

Schedule a tour

×

Call Bára at 776 730 035
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery