Akce v Operu: Operitiv
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Operitiv 18

Hosté: Dagmar Pecková a Bohumil Kartous
25/09/2018   19:00 - 21:00
organized by: 
Opero ve spolupráci s Forbes Česko
Place: 

OPERO

lector: 
100 Kč, členové Opera zdarma
capacity: 
100
entry: 
100
Opero a Forbes Vás zvou na další ze serie talkshow Operitiv s osobnostmi byznysu, kultury i vědy, kterou moderují Veronika Sedláčková a Ondřej Cihlář.

Hosty zářijového dílu jsou:

Dagmar Pecková

Operní pěvkyně, mezzosopranistka, nespoutaný osobitý živel. Během své úspěšné profesionální kariéry se představila snad na všech světových operních a koncertních scénách např. Carnegie Hall New York, Royal Opera House Covent Garden London, Opera National de Paris. Zpívala pod uměleckým vedením významných světových dirigentů jakými jsou např. J. Bělohlávek, S. Bychkov, K. Nagano. Jejím posledním albem je „Hříšnice“, v němž zpívá známé árie hříšných žen.

Bohumil Kartous

Mediální analytik a expert na vzdělávání. Absolvoval Pedagogickou fakultu a Fakultu sportovních studií MU v Brně, doktorát získal na Fakultě sociálních studií UK v Praze. Je vedoucím komunikace a analytikem think – tanku EDUin. O vzdělávání publikuje v řadě českých médií, pravidelně pro česká média komentuje události, které se ve vzdělávání odehrávají. Učí na Vysoké škole ekonomiky a managementu, s centrem současné kultury DOX zrealizoval Mapu společenských stereotypů a podílí se na přípravě projektu Hrdinské imaginace psychologa Philipa Zimbarda v rámci nově vznikajícího Památníku ticha Bubny.

Těšíme se na Vás :-)

 

 
goout

Schedule a tour

×

Call Bára at 776 730 035
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery