Zahrada v kanceláři
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Zahrada v kanceláři

Rozjeďte ve své firmě kompostování, pěstování i unikátní marketing.
20/03/2018   18:30-20:30
organized by: 
Green Cat ve spolupráci s Opero
Place: 

Opero - zasedací místnost Salvátor

lector: 
Kristina Regalová a Judita Nechvátalová
capacity: 
24
entry: 
zdarma
Promyšlený jednoduchý koncept ekologické firmy: pohodlné kompostování v designovém vermikompostéru, uzavřený cyklus jídla a třešnička na dortu: reklamní předměty, které vám vykvetou!

Green Cat nachází originální cesty pro spojení ekologie a marketingu přátelského k životnímu prostředí. Během prvního, jarem inspirovaného, workshopu poznáte unikátní systém pohodlného kompostování ve vermikompostéru Urbalive, který je určen do kanceláří a bytů. Pracovité žížaly vás osobně navštíví a to ve svém nádherném příbytku, který pro ně navrhl přední český designér Jiří Pelcl. Že se jedná o dokonalý kousek potvrzuje i nejprestižnější ocenění v produktovém designu Red Dot Award, které kompostér získal v roce 2017.

„Málokdy se stává, aby designér měl příležitost navrhnout produkt, který je prospěšný jak pro člověka, tak pro zvíře a zároveň pro přírodu,“ říká Jiří Pelcl.

Zjistíte, jak ekologicky nakládat s bio odpadem ve své firmě či domácnosti. Jaké jsou možnosti a výhody. A jak dosáhnout uzavřeného cyklu potravin v městském prostředí. Objevíte, že i ve městě můžete zažít radost z pěstování! Ruce v hlíně a hlava v paprscích slunce = dokonalý recept proti stresu. Pěstování nemusí těšit jen vás a vaše kolegy. Je skvělou inspirací i pro váš marketing. Představíme vám pár nápadů na netradiční reklamní předměty, které jsou nejen ekologické, ale všechny zaručeně vyrostou!

Kapacita omezena na 24 míst.

normal

Schedule a tour

×

Call Bára at 776 730 035
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery