Opero workshop Antonínovi recepty
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Seminář podnikání s Antonínem Kokešem

Recepty pro zkušené
04/04/2018   17:00-19:30
organized by: 
Antonín Kokeš ve spolupráci s Opero
Place: 

Štenc

capacity: 
10
Srdečně zveme na sérii seminářů podnikatele Antonína Kokeše pro všechny, kdo svoji firmu už mají nebo se k takovému kroku chystají.

Zakladatel společnosti ALBI s miliardovým obratem a majitel úspěšných Antonínových pekařství se se stejným zápalem a chutí dělat věci dobře pustil do cyklů workshopů o podnikání, kde sdílí své zkušenosti pod názvem ANTONÍNOVY RECEPTY NA PODNIKÁNÍ.

Pokud se zajímáte o semináře v této skupině receptů, pak už jste se postavili čelem podnikatelské výzvě. Možná máte i své zaměstnance, slušně rozjetý byznys a hledáte inspiraci u jiných. Pokud vám vyhovuje interaktivní forma sdílení vlastních zkušeností a znalostí a hledáte výstupy využitelné ve vlastní práci, jste na správné adrese.

Během seminářů probereme tato témata:

JAK ROZJÍŽDÍM NOVÝ PROJEKT

  • Jak vidím rozdíl mezi nastavením mindsetů “podnikatel” versus “alibista”. Jak neztratit zdravý pohled na věc, co si naplánovat a co zase ne. Jak si stanovit jasné cíle a priority.
  • Na konkrétním příkladu rozjezdu konceptu “Antonínova pekařství” vám ukážu svůj způsob plánování a přípravy tohoto projektu. S odstupem 5 let se podělím o zkušenosti, znalosti, pozitiva i chyby, které jsem nasbíral.

JAK BUDUJI FIREMNÍ KULTURU A HLEDÁM NOVÉ LIDI DO FIRMY

  • Jak tvořit firemní kulturu, hledat nové lidi, motivovat a propouštět zaměstnance. Jaké vidím možnosti systému odměňování. Jaké jsou silné a slabé stránky jednotlivých variant.

JAK SI HLÍDÁM PENÍZE A JAK PLÁNUJI KAM VE FIRMĚ INVESTOVAT

  • Jak se zorientovat v účetnictví. Kde se nejvíce ve firmě krade a jak tomu čelit. Jak si nastavit kontrolní mechanismy. Co plánovat a co ne. Jak se v té hromadě čísel neutopit.

Blok seminářů bude probíhat v následující termíny:

14. března 2018

4. dubna 2018

25. dubna 2018

23. května 2018

6. června 2018

 

Těšíme se na Vás!

normal

Schedule a tour

×

Call Radka at 777 544 344
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery