Operitiv 12: Čupr a Rychlíková
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Operitiv 12

hosté: Apolena Rychlíková a Tomáš Čupr
16/01/2018   19:00 - 21:00
organized by: 
Opero ve spolupráci s Forbes Česko
capacity: 
100
entry: 
100 Kč a ČLENOVÉ OPERA ZDARMA
Opero a Forbes Vás zvou na další ze serie talkshow Operitiv s osobnostmi byznysu, kultury i vědy, kterou moderují Veronika Sedláčková a Ondřej Cihlář.

Hosty lednového dílu jsou:

Tomáš Čupr

Tomáš je jedním z nejúspěšnějších mladých podnikatelů v České republice. Do třiceti stačil založit dvě firmy, které v Česku prakticky vytvořily nový obor internetového trhu a staly se na něm největšími hráči: Slevomat a DámeJídlo.cz. Po třicítce se mu to podařilo potřetí se společností Rohlík.cz, která je jedničkou v rozvozu potravin do domácností. Tomáš tak pravidelně boří hranice a dosavadní standardy úrovně služeb pro koncové zákazníky v ČR.

Co ho k tomu motivuje a kam se chystá vykročit dále? Kdyby měl miliardu korun, jak by s ní naložil? Přispívá na charitu?

Apolena Rychlíková

Apolena je jednou z nejvýraznějších filmařek nejmladší generace. Její poslední film „Hranice práce“, který popisuje problematiku levné práce v České republice, získal na MFDF Jihlava cenu za nejlepší český dokumenární film a také cenu diváků. Na FAMUfestu 2017 byl vyhlášen nejlepším dokumentárním filmem. Apolena je také  redaktorka zpravodajského webu A2larm a levicová aktivistka. Jejím životní postojem je neustrnout, nerezignovat na stav věcí a zkoušet vidět svět optikou těch slabších.

Jaké filmy chystá do budoucna? Kdyby měla sto miliónů korun, jak by s nimi naložila? Přispívá na charitu?

Neváhejte a přijďte se našich hostů na cokoliv zeptat! Podívejte se na video z předposledního dílu s Janou Zielinski a Jankem Rubešem. Kupte či registrujte si své místo na talk show zde.

Schedule a tour

×

Call Bára at 776 730 035
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery