Jak na dokonalý pitch | opero.cz
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Jak na dokonalý pitch

25/01/2023   16:30 - 18:30
organized by: 
DoToho! & Opero
Place: 

Opero, Salvátorská 8, Praha 1

lector: 
Adam Carson
capacity: 
20
entry: 
zdarma
Jak prezentovat a komunikovat tak, abyste zaujali, fascinovali a prodali.

Pouze pro členy Opera v případě zájmu napište dominika.vlnasova@opero.cz

❗️Workshop vznikl pro mentoringový program DoToho!, jenž pomáhá malým a středním podnikům posunout podnikání na novou úroveň. Přihlášení a více informací na

https://www.dotoho.pro

Naučte se mluvit tak, aby vaše slova měla váhu. Ve workshopu se zaměříme na identifikování vašeho stylu, specifika spontánního a připraveného projevu, správné strukturování pitch prezentace i řeč těla.

Povíme si, jak najít svoje PROČ, které udává náš styl. Budeme si natáčet vlastní řeč těla, abychom viděli, jak nás vnímají druzí. Podíváme se i na naši neurologii v kontextu toho, proč odstraněním komunikačních bariér získáváme důvěru druhých. Navrhneme si ideální strukturu svého pitche.

Prostor bude i na otázky a komentáře a po skočení workshopu vás zveme na neformální networking se sklenkou něčeho dobrého.

Workshopem vás provede Adam Carson, MA. Vystudoval mezinárodní komunikaci a věnuje se výuce přízvuků angličtiny, moderování a firemním školení. Absolvoval také Kurz speciální přípravy pro krizové situace ve Vojenské akademii Vyškov, který je nejnáročnějším kurzem tohoto typu pro civilisty. Pracoval pro misi Evropské Unii na Taiwanu a působil jako volební pozorovatel pro OECD. Především je ale founderem společnosti Accent Artisan, která se zaměřuje na revoluci ve výuce cizích jazyků. Mezi jeho klienty patří např. STRV, Productboard, Vodafone Nápad Roku, Adidas, KPMG, Albi, Memsource a další.

normal

Schedule a tour

×

Call Radka at 777 544 344
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery