Franchise Club | opero.cz
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Franchise Club

s Lenkou Zlámalovou
21/09/2022   18:30 - 22:00
organized by: 
Franchise Club a Opero
Place: 

Opero

capacity: 
100
entry: 
800 Kč, pro členy klubu a Opera po registraci ZDARMA
Zveme Vás na další pravidelné setkání Franchise Clubu, které přináší inspiraci v podnikání se zajímavými hosty.

Jsme rádi, že mezi nás opět přijde přední osobnost české politické a ekonomické žurnalistiky Lenka Zlámalová. Od této uznávané a dobře informované ekonomické analytičky se dozvíme vše podstatné o energetické krizi, o zdražování energií a potravin a inflaci, o hrozbách i příležitostech s ní spojených.

Lenka nás seznámí s jednotlivými postupy řešení krize – aplikovanými i připravovanými v krátkodobém i dlouhodobém horizontu – v Česku i v dalších státech EU a společných unijních opatřeních. Jak je zvykem – všimneme si souvisejících faktů a událostí v oblasti politické, mezinárodně bezpečnostní, podnikatelské, sociální, zdravotní, klimatické a HR.

Během večera bude samozřejmě prostor pro vaše dotazy a debatu.

Už pátým rokem, na začátku nové klubové sezóny, nám špičková novinářka představuje nejdůležitější události v domácí a evropské ekonomice a politice, objasňuje jejich zákulisí, širší souvislosti a často možný či očekávaný vývoj. Díky tomu jsme schopni získané vědomosti zhodnotit v konkrétních momentech svého profesního i osobního života.

Nenechte si ujít zážitek z osobního setkání s Lenkou Zlámalovou – vystupuje zasvěceně, pohotově, srozumitelně, a navíc s osobitým šarmem a energickým zaujetím.

Doufáme, že se k nám přidáte!

Přijďte do Franchise Clubu a načerpejte u nás poznání a inspiraci. Získejte nové, zajímavé, užitečné a cenné kontakty, informace, rady a zkušenosti – podané jako vždy srozumitelnou a atraktivní formou.

 

Registraci členů klubu, jejich hostů nebo zájemců z řad nečlenů proveďte co nejdříve na tamchyna@ifranchising.cz nebo whatsapp +420 603 578 035.

normal

Schedule a tour

×

Call Radka at 777 544 344
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery