Produktové vs. projektové řízení | opero.cz
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Produktové vs. projektové řízení

08/06/2022   17:00-18:30
organized by: 
DoToho! & Opero
Place: 

Opero, Salvátorská 8, Praha 1

lector: 
Martin Vitouš
capacity: 
20 osob
entry: 
zdarma
Jak poznat, který styl je pro mě ale ten nejlepší?
Workshop vznikl pro mentoringový program DoToho!, jenž pomáhá malým a středním podnikům posunout podnikání na novou úroveň. Přihlášení a více informací na https://www.dotoho.pro
 
Hasíte požáry, řešíte problémy, utíkají vám příležitosti a nevíte kam dřív skočit? Řešením by mohl být organizovanější a systematičtější způsob práce zaměřený buď na projekty, nebo produkty. 
 
„Projekt je jednorázová aktivita, která má za úkol vytvořit něco nového či jedinečného v rámci definovaného času a rozpočtu.“ To je standardní definice projektu. Podle Martina ale záleží i na velikosti projektu, aby se jeho vedení jako projekt vůbec vyplatilo.  Je s tím totiž spojena spousta činností, které normálně neděláme a zároveň je hrozně snadné sklouznout do zbytečné byrokracie. Naproti tomu je produktové řízení, které se zaměřuje na konkrétní produkt v průběhu jeho celého životního cyklu. Každá cesta má svoje výhody a nevýhody.
 
Pojďte si s Martinem popovídat o tom, co se za produktovým a projektovým řízením skrývá, jaké jsou výhody a jaká jsou úskalí. Martin představí své zkušenosti a know-how.
 
Workshopem vás provede Martin Vitouš, nezávislý profesionál, který pomáhá lidem a firmám řešit problémy a využívat příležitosti nejenom při řízení IT, ale i celých firem. Využívá k tomu znalostí a zkušeností získaných za 30 let praxe v nadnárodních společnostech a při spolupráci s různými klienty. Kombinuje různé metody a přístupy tak, aby se zjistila pravá příčina a cíle se dosáhlo co nejefektivněji.
 
Při své práci se rád řídí pravidly:
  • Cílem je vyřešit problém, ne použít metodu
  • Neexistuje JEDNA správná metoda
  • Neexistuje JEDEN správný přístup
  • Řešení se buduje krok za krokem
  • První dodávkou to nekončí
  • Vždy je co zlepšovat

 

normal

Schedule a tour

×

Call Radka at 777 544 344
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery