Akce v Operu: Kulatý stůl
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Kulatý stůl

Otakar Foltýn
21/11/2022   18:00 - 20:00
organized by: 
Opero
Place: 

Opero - Otakar

capacity: 
15
entry: 
pouze pro členy
Další ze série komorních setkání s exkluzivními hosty, jejichž cílem je zprostředkovat Vám informace k ne zcela veřejnému pozadí vybraného aktuálního tématu.

Hostem je Otakar Foltýn, náčelník Vojenské policie. Otakar je absolventem důstojnického kurzu na Vojenské akademii ve Vyškově a Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Od letošního června působí jako šéf Vojenské policie. Předtím vykonával službu u Společného operačního centra Ministerstva obrany a byl důstojníkem na Generálním štábu české armády. Otakar Foltýn je expertem na válečné konflikty, na problematiku mezinárodně právních aspektů vojenských operací, expertem Českého červeného kříže pro mezinárodní právo a členem České společnosti pro mezinárodní právo. Byl nasazen v operaci KFOR v Kosovu a operaci ISAF v Afghánistánu.

Téma: Pokračující válka na Ukrajině

 

 

Kulatý stůl je akce pouze pro členy Opera a pro zachování komorního charakteru je kapacita stanovena na max 15 osob. Pro podporu otevřenosti sdílení informací ze strany hostů se akce řídí pravidlem Chattham house.

normal

Schedule a tour

×

Call Radka at 777 544 344
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery