Akce v Operu: Kulatý stůl, MUDr. Petr Smejkal
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Online kulatý stůl

MUDr. Petr Smejkal
21/01/2021   16:00 - 18:00
organized by: 
Opero online
capacity: 
15 členů Opera
entry: 
zdarma pro členy Opera
Další ze série komorních setkání s exkluzivními hosty, jejichž cílem je zprostředkovat Vám informace k ne zcela veřejnému pozadí vybraného aktuálního tématu, dozvědět se více než z novinových článků a mít možnost se na cokoliv zeptat.

Akce jsou určeny pouze pro členy Opera a pro zachování komorního charakteru je kapacita stanovena na max 15 osob. Pro podporu otevřenosti sdílení informací ze strany hostů se akce řídí pravidlem Chattham House.

Naše pozvání po roce znovu přijal

MUDr. Petr Smejkal
Petr Smejkal v současnosti působí jako hlavní epidemiolog pražského IKEM. Zároveň přednáší na 1. lékařské fakultě UK na Ústavu hygieny a epidemiologie a působí jako lékař JIP a předseda komise kontroly infekcí v Maine Coast Memorial Hospital v USA. V letech 2013-2018 působil jako primář Kliniky infekčních onemocnění UVN Praha, jejímž je i zakladatelem. Infektologii se věnoval prakticky i akademicky na řadě dalších institucích v USA, Francii a ČR. Je jedním z členů občanské platformy KoroNERV-20.

Téma: Kdy to konečně skončí?
Je tomu skoro rok, kdy nás zasáhla epidemie covid-19 a kdy Petr Smejkal mluvil o pandemickém stavu a jeho dopadu na naši společnost. Situace stále přetrvává, ale o viru již víme více. Jak probíhá testování? Kdy pocítíme první výsledky očkování? Jaký předpokládá další průběh pandémie?

Nejste členy Opera a rádi byste se zapojili do této či podobných akcí? Kontaktujte Báru Seidlovou v prokliku.

normal

Schedule a tour

×

Call Radka at 777 544 344
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery