Operitiv 25 | opero.cz
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Operitiv 25

Event only in Czech
16/04/2019   19:00-21:00
organized by: 
Opero
capacity: 
100 osob
entry: 
150 Kč, pro členy Opera po registraci zdarma
Zveme Vás na další ze serie talkshow Operitiv s osobnostmi byznysu, kultury i vědy, kterou moderují Veronika Sedláčková a Ondřej Cihlář.

Hosty dubnového dílu budou:

Jan Školník

Podnikatel, filantrop a ředitel firmy HOBRA-Školník. Kromě podnikání se významně podílí na rozvoji regionu, kde žije a pracuje. V roce 2004 založil se svou ženou Marcelou Agenturu pro rozvoj Broumovska, jejímž cílem je oživovat broumovský region a dle slov Jana školníka "vrátit v myslích lidí Broumovsko na mapu ČR". Nejvýznamnějším počinem je rekonstrukce Broumovského kláštera. V roce 2017 ocenila nadace Via Jana Školníka jako nejsilnějšího regionálního filantropa. Ve svém volném čase Jan běhá a čas od času se vydává na týdenní pěší poutě.

Ridina Ahmedová

Originální zpěvačka s českými, súdánskými a rusko-židovskými kořeny. Spolupracovala s řadou respektovaných hudebníků (Tomáš Dvořák / Floex, Jan P. Muchow, Monika Načeva), je autorkou a spoluautorkou hudby k několika tanečním a pohybovým představením, podílela se na filmové hudbě pro Pusinky, Fimfárum 2 a další. V současnosti vystupuje sólo, nebo v duu s basistou Petrem Tichým. S ním založila projekt HLASkontraBAS, který byl nominován na cenu Anděl 2016. Kromě zpívání vede hlasové dílny, jejichž účastníkům se pokouší zprostředkovávat zkušenost se zpěvem jako radostí a volnočasovou zábavou, aniž bychom výsledný tvar museli nutně podrobovat estetickému hodnocení. Založila centrum pro práci s lidským hlasem Hlasohled a také vytvořila projekt Zpěvomat, který přináší živý zpěv do veřejných prostor ve městech.

Těšíme se na Vás!

 

goout
×

I confirm my attendance.

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Schedule a tour

×

Call Magda at 721 181 310
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery