Legal Breakfast
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Legal Breakfast V

only in czech
18/10/2018   8:30-11:00
organized by: 
Bříza a Trubač, advokátní kancelář
lector: 
Filip Gantner
capacity: 
10 osob
entry: 
200 + pro členy Opero zdarma
Obchoduje Vaše společnost se státem, krajem nebo obcí, nebo třeba s veřejnou vysokou školou? Potřebujete vědět, jak postupovat, aby Vaše společnost splnila povinnosti plynoucí ze zákona o registru smluv? Pak je právě pro Vás určený připravovaný workshop, který Vás praktickou formou provede nástrahami registru smluv.

Pro koho je workshop určen

Zejména pro společnosti, které obchodují se státem a jeho složkami včetně výzkumných institucí, příspěvkových organizací, státních podniků, Českou televizí nebo Českým rozhlasem, popřípadě s veřejnými vysokými školami, popřípadě pro ty, na které potenciálně může dopadat povinnost uveřejňovat smlouvy v registru smluv.

Co se na semináři dozvíte

Seminář provede účastníky celým procesem uveřejňování smlouvy v registru smluv, a to počínaje vymezením účinné právní úpravy včetně výjimek z uveřejnění v registru, přes stanovení rozsahu uveřejňovací povinnosti, až po samotné vložení smlouvy do registru smluv.

Workshop se zaměří především na praktické aspekty uveřejňování smluv a na příkladech poukáže na časté chyby, kterých se povinné osoby při (ne)uveřejňování smluv v registru dopouštějí. 

Lektor

Worshopem provede účastníky Filip Gantner, advokát spolupracující s advokátní kanceláří Bříza & Trubač, který poskytuje v oblasti uveřejňování smluv komplexní právní poradenství. Ve své advokátní praxi se zabývá především nemovitostním právem, právy duševního vlastnictví, právem na ochranu osobnosti, právem na svobodný přístup k informacím a souvisejícími oblastmi. Filip je také mediátorem zapsaným v seznamu mediátorů vedeným Ministerstvem spravedlnosti, a prostředníkem smluv v oblasti autorského práva jmenovaným Ministerstvem kultury.

PROGRAM

  • 8:30 - 9:00 snídaně v naší kavárně
  • 9:00 - 10:30 workshop
  • 10:30 - 11:00 vlastní dotazy

 Těšíme se na Vás!

normal
×

I confirm my attendance.

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Schedule a tour

×

Call Bára at 776 730 035
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery