Franchise Club | opero.cz
Stay in touch with us

Newsletter will update you on our events and news, and will be sent twice a month. By submitting the form you agree with personal data processing.

* indicates required

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Franchise Club

Dobrá čajovna: a playful brand loved at home and across the ocean
15/11/2018   18:30 - 21:30
organized by: 
Franchise Club a Opero
Place: 

OPERO

lector: 
Jiří Šimsa a Aleš Juřina
entry: 
600 Kč, členové Opera zdarma
Event only in Czech.

Oba klíčoví muži tohoto lovebrandu představí originální způsob uvažování společenství "milců čaje". Připomenou, jak už od počátku vědomě budovali silnou firemní kulturu "milců" vyznačující se originálními prvky chování k zákazníkům i mezi sebou navzájem, včetně svérázné mluvy.   Přizpůsobuje Dobá čajovna/ Dobrá Tea svou firemní kulturu a hodnoty změnám životního stylu?

Připomeneme úskalí globalizace, se kterým se milci (a nejen oni) museli vypořádat. Mj. o tom, jak se pokoušeli převést specifický slovník a humor do jiných kulturních prostředí.

Dozvíme se, na čem je založen úspěch mezinárodní sítě dobrých čajoven a jak se byznys čajoven vyvíjí. Budeme hledat odpověd na otázku "čím tato značka dosáhla pozici love-brandu?".

Dozvíme se, jak se "milci" rozhodovali mezi "měkkým a tvrdým" pojetím franšízingového partnerství a jaké jim jejich volba přinesla zajímavé výsledky. Seznámíme s recepty na dobré franšízové vztahy, i to, jak "milci" své franšízové partnery průběžně motivují k výkonům, profesnímu i osobnímu růstu a loajalitě.

Na tento klubový večer je nutné se zaregistrovat předem na club@ifranchising.cz

Členové Franchise Clubu mají pro sebe a pro jednoho svého hosta vstup zdarma, taktéž členové coworkingového centra Opero. Vstupné na klubový večer, včetně pohoštění, je pro nečleny 600 Kč a zahrnuje občerstvení  v průběhu celého večera. Slevu 20 % mohou využít členové České marketingové společnosti a každý druhý a další přihlášený návštěvník zaregistrovaný ze stejné firmy. Nepodnikající studenti denního studia do 26 let a učitelé u nás zaplatí za vstup pouze 200 Kč.  Vstupné do Franchise Clubu je daňově uznatelný náklad. Vstupenku na klubový večer lze zakoupit pouze hotově v recepci před a během klubového večera.

normal
×

I confirm my attendance.

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Schedule a tour

×

Call Radka at 777 544 344
or fill in your information and we’ll contact you

By submitting the form I agree with the processing of personal data
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery