Opero - prémiový coworking na Praze 1
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Opero je špičkový sdílený prostor pro práci, networking a společenské akce. Vysoce reprezentativní prostory v samotném centru Prahy nabízí služby na míru pro již úspěšné podnikatele a manažery hledající novou inspiraci, zástupce svobodných profesí, firemní či projektové týmy, stejně jako pro podnikatele z regionů, kteří hledají v Praze občasné pracovní útočiště.

Pravidelné využití služeb je možné na základě členství. Členové mají na výběr z řady balíčků služeb podle individuální potřeby. Cena za služby je dána měsíčním tarifem za daný balíček služeb, který lze při změně aktuálních potřeb kdykoliv změnit. Kromě zajištění služeb pro členy nabízí Opero některé prostory k pronájmu na obchodní jednání, semináře, společenské události či konference.

o Operu

Opero je umístěno v prestižním a dlouhou dobu uzavřeném historickém objektu Štencova domu v Salvátorské ulici, v těsné blízkosti pražského Staroměstského náměstí. Dům byl postaven počátkem 20. století podle návrhu předního architekta Otakara Novotného a stal se ve své době nejmodernějším tiskařským domem v regionu Střední Evropy. Díky svému zakladateli a jeho vůdčí roli ve spolku Mánes se zde zároveň scházela jedinečná společnost významných kulturních a společenských osobností, jako Max Švabinský, Jan Štursa nebo Jan Kotěra. Rodila se zde zásadní díla české umělecké historie, tříbil se společenský život.

Opero navazuje na tradici místa setkávání a začíná psát moderní historii Štencova domu. Dům prošel citlivou rekonstrukcí, jejímž cílem bylo vrátit objektu původní historickou podobu při současném naplnění požadavků na funkčnost a moderní technické vybavení. V Operu najdete pět uzavřených kanceláří, dvě otevřené místnosti určené pro práci a konání akcí, pět různých zasedacích a seminárních místností, kavárnu, otevřené atrium a terasy.

Tým Opero
Opero je otevřené dílo, které pro Vás vymyslel, vybudoval a dále rozvíjí jeho oddaný tým.
Pavel Přikryl
Pavel Přikryl
spoluzakladatel

Pavel v současnosti udává směr celému projektu a motivuje tým každodenním pozitivním přístupem. Má dlouholeté profesní zázemí v ekonomickém poradenství. Dlouhá léta působil v mezinárodní poradenské společnosti, kde vedl rozsáhlé projekty pro korporátní klientelu a v posledních pěti letech řídil divizi poradenství v oblasti firemních strategií, fúzí a akvizic. V současnosti vede vlastní společnost GROWTHGARAGE, zaměřenou na poradenství při vyhodnocování, realizaci a financování nových podnikatelských záměrů. Pavel je však člověkem renesančním a vedle profesní dráhy stíhá řadu dalších zájmů. V akademické sféře stihl doktorát z mezinárodních studií na Univerzitě Karlově, pozici Fulbright Visiting Scholar na George Washington University, publikaci knihy na téma americké politiky v Evropě i výuku studentů na Fakultě sociálních věd. S organizací Člověk v tísni působil přes rok na misi v Afghánistánu a na několika krátkodobých misích. Hraje na housle v orchestru Univerzity Karlovy.

Pavel Bouška
Pavel Bouška
spoluzakladatel

Pavel je majitelem rodinné firmy VAFO Praha, která vyrábí prémiová krmiva pro psy a kočky. Pavlovi se v tomto odvětví podařilo vybudovat značku světových rozměrů – krmivo Brit se vyváží do téměř 60 zemí světa. Podnikavého ducha měl Pavel již na gymnáziu, kde se svými spolužáky založil produkční agenturu, která organizovala firemní eventy, koncerty a kulturní akce. Firma, i když bez Pavla, funguje dodnes a patří mezi významné hráče na trhu. Po zkušenostech v Americe se brzy přidal k rodinnému podniku jeho otce Františka a po více jak 10 letech se stal jejím majitelem. Dnes je Pavel jedním z nejuznávanějších podnikatelů v České republice, v roce 2011 se stal Podnikatelem roku v regionu Praha a Střední Čechy. Je šťastným otcem tří synů, v létě motorkářem, v zimě snowboardistou a od minulého roku nadšeným jachtařem. Je prostě člověkem, který realizuje své sny.

Luboš Černý
Luboš Černý
spoluzakladatel

Luboš je člověk čísel, která ho provázejí od studií na Fakultě jaderné a fyzikálně-inženýrské ČVUT, přes jeho bohatou profesní dráhu v bankovnictví a korporátní sféře, až po současné vlastní podnikání v energetice a poradenství pro rozbíhající se podnikatelské projekty. Luboš působil mimo jiné jako finanční ředitel a později generální ředitel eBanky v období před úspěšnou divesticí do skupiny Raiffeisenbank, jako finanční ředitel ČSA v době strategické restrukturalizace a na různých  manažerských pozicích v ČSOB, České konsolidační agentuře, Komerční bance a České národní bance. Dnes je společníkem poradenské společnosti GROWTHGARAGE, u toho však stíhá příkladnou péči o dvě dospívající ratolesti, neúnavnou přípravu na triatlonové závody Ironman, i udržování „single-digit“ golfového handicapu.

Radka Kachramanová
vztahy se členy

Radka působila několik let v organizaci Člověk v tísni, odkud plyne její zájem o sociální a enviromentální témata, a kde stále pomáhá jako dobrovolník. Miluje procházky po městě i lese, obdivuje díla nejrůznějších umělců a architektů a pokud nerozebírá hluboká témata s přáteli u kávy či vína, čte si, jede vlakem nebo peče makové koláče.

Hana Kučerová
Hana Kučerová
CEO

Hanka hýří neutuchajícím optimismem, vnímá každý detail a vidí věci jako celek. Nejen tím dodává Operu správný řád a energii. Při vysoké škole se účastnila mnoha projektů, má za sebou práci v personální agentuře, pozici asistentky obchodního ředitele či koordinátorku projektu v marketingu v FMCG. Všechny tyto pozice jí daly dostatek zkušeností, aby si vytříbila svůj talent a našla místo v event managementu. Kromě úspěšného rozjetí neziskovky stihla roční pobyt v Seville či několik měsíců v Leedsu. Miluje cestování, focení, aktivně se věnuje sportu, jazykům a sebevzdělávání. Vždy dělá všechno na plno a neexistuje nic, co by nedokázala vyřešit. Hanka do Opera přináší každodenní radost z práce a motivuje tak všechny kolem sebe.

Iva Seidlová
Iva Seidlová
office management

Iva je tím člověkem, kterého si přeje mít každý, kdo začíná nějaký projekt. Její dlouholeté zkušenosti ve sféře office managementu z ní dělají nepostradatelnou osobnost, která stojí za každodenním chodem celého Opera. Iva hýří pozitivní energií a vždy s úsměvem a klidným hlasem vyřeší jakýkoliv problém. V rámci pracovních zkušeností žila pár měsíců v San Franciscu a následně dlouhá léta pracovala v rámci neziskové organizace US Business School Praha na různorodých projektech pro mezinárodní korporace i rodinné firmy. Kromě cestování, rodiny a jógy je Ivinou vášní tanec a pantomima a ve volném čase hraje v představeních černého divadla Image Theatre. Její věčný optimismus, zaměření na detail a přátelskost z ní dělají toho správného člena týmu.

×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery