Webinář #finance | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Webinář #finance

Financování inovací a rozvoje podnikání
11/05/2021   8:30 - 10:00
pořádá: 
DoToho! & Opero
místo: 

online

lektor: 
Silvia Jirásková
kapacita: 
100
vstupné: 
zdarma
Seznamte se s aktuální nabídkou národních i evropských grantových programů na podporu inovací a rozvoje firem a prozkoumejte tak možnosti financování svého byznysu.

Cílem webináře DoToho! je poskytnout účastníkům celkovou orientaci v oblasti grantového financování a seznámit je s aktuální nabídkou v oblasti národních i evropských grantových programů pro malé a střední podniky, které na trh přináší inovativní produkty, technologie, či služby. Velký důraz je v rámci nabízených programů kladen na podporu digitalizace.

Webinář se naopak nebude věnovat současným vládním podpůrným programům (Covid, Antivirus apod.), ale programům zaměřeným na podporu vývoje a inovací a celkového rozvoje firem.

Lektorkou bude Silvia Jirásková mentorka a experta platformy DoToho!, která pracuje v Technologickém centru AV ČR, kde se v rámci aktivit mezinárodní sítě na podporu podnikání, Enterprise Europe Network Česká republika, věnuje podpoře celkového rozvoje mladých technologicky orientovaných firem. Silvia pomáhá připravit společnosti na jednání se soukromými investory a má široký přehled o možnostech financování z národních a evropských programů. Firmám pomáhá s orientací v těchto programech i s identifikací vhodných zdrojů.

Webinář je součástí programu DoToho!, za kterým stojí Opero společně s Pražským inovačním institutem a je určen pro majitele a vedoucí pracovníky malých a středních podniků.

 

normal
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery