Wine Popup.
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Wine pop-up #12

SPOLU
09/04/2018   
pořádá: 
Družstvo
kapacita: 
120
Oslava vinné i nevinné sounáležitosti v Opero. S vinným lístkem, na kterém nemůže být nic jinýho než vína vzniklý jako výsledek mísení odrůd, ročníků nebo #SPOLUprácevíce vinařů. Kuvéčka, směsky, gemische, punk!

V jednotě je síla, o čemž svědčí i všech těch JEDENÁCT dosavadních pop-upů (čti "množství, který nikoho z nás před dvěma lety, když jsme se u Lucie váleli napitý v obýváku a zakládali Družstvo, ani ve snu nenapadlo”), které jsme #spolu pro vás připravili. Díky Družstvu vzniklo k dnešnímu dni minimálně jedno manželství, padly dvě žádosti o ruku a bylo počato minimálně jedno dítě (a to rekapitulejm jen to, o čem sami víme). #SPOLU s 11 různejma cool venues a #SPOLU s 11 různejma občerstvovačema jsme dokázali zlákat nějaký 3 tisice vás, fanoušků přírodních vín s elektronickým soundtrackem, ke ke #SPOLU-účasti na konzumaci několika tisíců lahví cca 150 různejch naturálních vín z celýho světa. 

Jestli jste se lekli, jestli se tím bizár bilancováním chceme jako loučit, tak to ani náhodou. Jenom z toho máme prostě normálně radost, když se takhle malinko ohlídnem. Ze všech těch malejch i velkejch setkání a posunů, který Družstvo vám i nám za ty cca 2 roky existence umožnilo. Ať už byla jejich výsledkem svatba, pop-up v New Yorku (mrkmrk), rande, nová skvělá myšlenka, objev neznámýho vinnýho vesmíru, kamarádství, dítě nebo jenom kocovina (pořadí zážitků čistě náhodné), vidíme tu důvod k oslavě. Protože chodit ven a bavit se s lidma je podle nás veleužitečnej koníček (zvlášť v době, kdy se nám někteří snaží vysvětlit, jak rozdělenou zemi máme), kterej z nás dělá lepší, otevřenější a nápaditější jedince i celou #SPOLUčnost. (Sic.)

Takže jestli nás chcete ještě potkat, než koncem měsíce vyrazíme dělat vlny za Atlantik, zakroužkujte si 9. duben a vidíme se. #SPOLU.

♥ Vaše Družstvo
 

Pravidla:
 
1.) Vstupné ani pevný začátek NENÍ, degustace je volná až neřízená, takže přijít můžete kdykoli a ochutnávat dle vlastního rytmu, volby a svědomí. (Samo rádi poradíme. I s tím svědomím.) Vybíráme jen 200,- na osobu vratnou zálohu na sklo + příspěvek na činnost Družstva v závislosti na počtu zkonzumovaných vzorků, silnější povahy zvládnou projet i všech 12 kousků několikrát dokola, true story.
 
2.) Karty NEBEREM. Jsme cash only Družstvo, takže podojte trošku bankomat, protože barter nedáváme.
 
3.) Jídlo BUDE! detaily TBA a v rámci události na Facebooku.
normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery