Transformujte své firemní | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Transformujte své firemní

procesy do 21. století
14/02/2023   16:30 - 18:00
pořádá: 
DoToho! & Opero
místo: 

online, Zoom

lektor: 
Karin Fuentesová
kapacita: 
20
vstupné: 
zdarma
V dnešní době se firmy potýkají s konkurencí na trhu a tlakem na rychlé reakce a efektivní řízení procesů. Elon Musk plánuje kolonizaci Marsu, ale mnoho firem stále trpí zahlcením papírovými dokumenty a špatně nastavenými procesy, což má za následek zbytečné ztráty času a peněz.

Pouze pro členy Opera v případě zájmu napište dominika.vlnasova@opero.cz

❗️Workshop vznikl pro mentoringový program DoToho!, jenž pomáhá malým a středním podnikům posunout podnikání na novou úroveň. Přihlášení a více informací na

https://www.dotoho.pro

V Digitoo jsme se však již dávno rozhodli řešit tento problém automatizací a digitalizací našich firemních procesů. Díky tomu jsme dosáhli takové úrovně efektivity, že nemusíme zaměstnávat asistentku - pro ni prostě nemáme práci.

Na našem workshopu se dozvíte, jak lze transformovat vaše firemní procesy do 21. století pomocí automatizace a digitalizace. Ukážeme vám, jak lze snížit zbytečné náklady a zvýšit produktivitu vaší firmy. Naučíme vás, jak implementovat tyto změny ve vaší firmě a jak dosáhnout stejné úrovně efektivity jako my v Digitoo.

Workshop bude probíhat v interaktivní formě, takže budete mít možnost zeptat se na vaše konkrétní otázky a získat praktické rady a tipy, jak zlepšit vaše firemní procesy.

Pokud jste unaveni zbytečným papírováním a hledáte způsoby, jak zlepšit efektivitu vaší firmy, pak je tento workshop pro vás.

Workshopem vás provede Karin Fuentesová. Karin background sahá do IT nicméně má 13leté zkušenosti na pozici vedoucí účetní, s fokusem na automatizaci procesů. Pracovala jako Chief of AI dataset v Rossum, kde sestavila tým a metodiku pro učení neuronové sítě. Nedostupnost automatizace postavené na umělé inteligenci pro středně velké podniky, ji dovedlo k založení vlastní společnosti Digitoo. Digitoo se podařilo získat celkově již 60 mil. Kč, na vývoj umělé inteligence na čtení dokumentů a automatickém účtování.

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery