Transformace firmy | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Transformace firmy

z fáze punku do systémově řízené organizace
04/10/2023   16:00 - 18:30
pořádá: 
DoToho! & Opero
místo: 

Opero, Salvátorská 8, Praha 1

lektor: 
Petr Ševčík
kapacita: 
25 lidí
vstupné: 
Zdarma pro členy business hubu Opero. V případě zájmu o účast kontaktujte Radku (radka.kachramanova@opero.cz). Pokud nejste členem, přihlaste se přes tlačítko níže.
Místo punku nastolte pořádek.

Každá firma je na začátku poháněna vírou ve svůj produkt a odvahou zakladatelů (a investorů). Na začátku ve firmě také funguje spontánní systém, kdy všichni o všem vědí, jsou schopni se zastoupit a vypomohou si, když je potřeba. V určité fázi rozvoje je však potřeba zapojit profesionální řízení, jinak se firma zabrzdí a zahltí operativou, nepřenášením informací a narůstající agendou. Řemeslem managementu je nastavení a řízení systému a procesůkteré umožní firmě dále rozvinout své klíčové know-how. Kvalita managementu je zároveň rozdílovým faktorem, který má dramatický vliv na produktivitu firmy. Chceme zachovat firemní DNA, chceme rozvíjet naši klíčovou kompetenci, zároveň chceme firmu převést z "party nadšenců" do profesionálně řízené organizace. O tom bude náš workshop.

Workshopem vás provede Petr Ševčík s pomocí Jakuba Brady, Kamila Mahovského a Terezy Kockové. Petr je Change Manager pracující na interim bázi. Zaměřuje se na změnový management, firemní transformace a rozvoj a růst firem. Manažersky vstupuje do firem, které mají problémy ve výkonnosti, strategii nebo organizaci, nevyužívají příležitosti či zaostávají za žádoucím vývojem, nebo naopak potřebují nastartovat rozvoj.

Jakub vás provede světem procesů, kterým se věnuje po celý svůj profesní život. Během 11 let v korporacích auditoval procesy dodavatelů a zákazníků v Evropě, Asii a v Africe. Díky tomu má hluboký vhled do fungování různých firem – od malých garážových start-upů až po velké korporace. Již osm let se věnuje analýze a digitalizaci procesů jako freelancer a také prostřednictvím svých dvou společností.

Kamil je již 12 let spolumajitelem a Generálním manažerem mBlue Czech s.r.o., v posledních letech se zabývá zejména optimalizací řízení firem, restrukturalizacemi firem, nastavováním systémů řízení zaměstnanců, před tím restrukturalizoval a 8 let působil jako generální ředitel výrobní firmy FV-Plast, působil také v bankovnictví, reklamní agentuře a auditorské firmě.

Tereza během více než 10 let zkušeností v rámci Recruitment a Executive Search projektů obsadila mnoho pozic ve středním a top managementu v oblasti výroby, automotive, strojírenství nebo IT. Poslední roky zastřešuje celý tým konzultantů mBlue. Svou expertní znalost metodiky Executive Search tak předává dál na budoucí generaci špičkových headhunterů.


Workshop je určen pro majitele a zaměstnance malých a středních podniků a členy business hubu Opero.

DoToho! je pro všechny podnikatele, manažery a experty, kteří se chtějí rozvíjet, sdílet své zkušenosti a posouvat se vpřed. Za 2,5 roku naší existence jsme pomohli již více než 1 000 malým a středním podnikům z celé ČR.

Podporují nás: Mastercard Strive™ Česko, Česká spořitelna, Pražská energetika, a.s., Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Pražský inovační institut a Finmag

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery