TGIM Launch: Pondělí je nový pátek
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

TGIM launch

pondělí je nový pátek
08/12/2019   16:00-19:00
pořádá: 
TGIM Czech Republic
kapacita: 
50 osob
vstupné: 
Dobrovolné
Rozhodli jsme se uspořádat sérii veřejných eventů a tenhle pilotní se chystá zatočit právě s nedělními úzkostmi. Za živého koncertu smyčců a handdrumu tě zveme na lekci jogy a vedené mindfulness meditace.

Víš, že spousta lidí trpí úzkostmi, jakmile se poklidný víkend nachyluje ke konci a další pracovní týden klepe na dveře? Pokud se poznáváš, můžeš být v klidu - rozhodně v tom totiž nejsi sám. Tzv. nedělní anticipační úzkosti trápí až 81 % lidí a jsou kontrastním opakem pátečních večerů, kdy z nás naopak vše spadne a život na chvíli dává smysl. Není ale škoda žít jen z víkendů? My si myslíme, že rozhodně ano! A proto jsme se z pondělí rozhodli udělat nový pátek.

Nezáleží na tom, jestli půjdeš na jógu poprvé nebo zvládáš všechny asány levou zadní. Ani na tom, jestli si už bez meditace nedokážeš představit den nebo ti naopak tohle slovo právě způsobilo pár vrásek na čele a tvoje opička ti v hlavě dál nezkrotně bubnuje na činely. Stačí ti jen nadšení, jógamatka a se zbytkem ti už rádi pomůžeme.

TGIM je společnost zaměřená na wellbeing v organizacích, ale rozhodně ne jen další klasická office jóga. Děláme věci jinak. Měníme ezo vnímání wellbeingu v Čechách. Namísto věštících koulí a létajících koberců nabízíme přístup založený na vědeckých studiích a datech, a to vše zabalené do srozumitelné zábavného balíčku, ze kterého si každý odnese praktické znalosti a tipy. Nejsme mystici, jsme designéři zážitků.

Těšíme se na Vás!

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery