Řízená (r)evoluce firemní | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Řízená (r)evoluce firemní

kultury jako katalyzátor změny
01/06/2023   16:30 - 18:00
pořádá: 
DoToho! & Opero & Kogi CON
místo: 

Opero, Salvátorská 8, Praha 1

lektor: 
Filip Hurda
kapacita: 
20 lidí
Jak restartovat zaměstnanecký entuziasmus a tím i celou firmu? Jaké jsou současné trendy v měření a budování firemní kultury? Jak v praktických krocích udělat z firemní kultury konkurenční výhodu?

Firemní kultura nejsou mávátka. Není to ani vedlejší aktivita pro HR, která má za cíl zlepšit spokojenost zaměstnanců. Firemní kultura je chování zaměstnanců, které se opakuje a jako takové často brání přizpůsobení se na nové tržní podmínky. Ty se v posledních letech mění jako na běžícím pásu. Jako jednotlivci se nestíháme adaptovat. Natož firmy. Výsledkem je významná mentální vyčerpanost, posilující averze k jakýmkoliv změnám a snižování individuální i firemní výkonnosti.

Workshopem Vás provede Filip Hurda. Filip je CEO společnosti Kogi CON, která pomáhá firmám navyšovat výkonnost prostřednictvím změny jejich firemní kultury. Tu definují jako kombinaci vnitřního nastavení organizace a leadershipu. Kogi CON nejsou konzultanti, ale parta profesionálů z byznysu. Mají dohromady přes 100 let zkušeností z nejvyššího vedení nadnárodních firem i startupů. Realizovali úspěšné kulturně transformační projekty napříč segmenty od velkých korporací po začínající nadějné firmy. Filip se aktivně podílí na realizacích u klientů. Od tvorby strategií a cílových firemních kultur, přes kvalitativní a kvantitativní měření těch současných, tvorbu implementačních plánů až po samotné realizace změnových aktivit a doměřování jejich dopadů do reálných výsledků. 

--

Workshop je určen pro majitele a zaměstnance malých a středních podniků. Účast je zdarma díky podpoře lektorů a partnerů projektu, kterými jsou Mastercard Strive™ Česko, Česká spořitelna, Google, Pražský inovační institut, PRE, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Finmag.

Workshop vznikl pro mentoringový program DoToho!, jenž pomáhá malým a středním podnikům posunout podnikání na novou úroveň. Více informací na https://www.dotoho.pro

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery