Operitiv 35
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Přesunuto na květen - Operitiv 35

hosté: Pavla Holcová a Jiří Havelka
14/04/2020   19:00 - 21:00
pořádá: 
Opero
lektor: 
Veronika Sedláčková
kapacita: 
100 osob
vstupné: 
150 Kč, pro členy Opera zdarma
Chci se zúčastnit
Rezervovat místoBook a place

Zveme Vás na dubnový díl talkshow Operitiv s osobnostmi ze světa byznysu, kultury i vědy, který tentokrát bude pod taktovkou Veroniky Sedláčkové.
V dubnovén dílu pozve Veronika Sedláčková na jeviště tyto hosty:
 
Pavla Holcová
 
Pavla Holcová je investigativní novinářka a zakladatelka Českého centra pro investigativní žurnalistiku. Spolupracuje s investigativními novináři v rámci Organized Crime and Corruption Reporting a je držitelkou mnoha mezinárodních novinářských cen. Před založením investigace.cz pracovala šest let v Člověku v tísni jako vedoucí Kubánské sekce. Jako jediná z České republiky byla přizvána do globální investigace Panama Papers. Spolupracovala na sérii článků týkajících se nezákonných obchodních aktivit Ázerbájdžánského prezidenta, mapovala mnoha miliardové dodávky zbraní pro konflikt v Sýrii a odhalila tajné investice bývalého šéfa makedonských tajných služeb, což vedlo k pádu tamní zkorumpované vlády.  V roce 2016 byla vybrána mezi New Europe 100 changemakers a v roce 2018 do iniciativy European Young Leaders. 
 
Jiří Havelka
 
Jiří Havelka je divadelní režisér, dramatik a herec, který se proslavil především autorskými inscenacemi a citem pro improvizaci. Vystudoval jihlavské gymnázium a poté katedru režie alternativního a loutkového divadla na DAMU, kterou později také sám vedl. V roce 2019 napsal scénář a zrežíroval komedii Vlastníci,  která nedávno získala tři sošky Českého lva za scénář a herecké výkony. Během studií na DAMU začal hrát a režírovat na malé scéně Ypsilonky a později v řadě českých divadel. V roce 2007 získal Cenu Alfréda Radoka jako talent roku. Stál u zakládání Stanice O, později televize Óčko a je jednou z hlavních tvůrčích osobností divadla VOSTO5 a jedním ze zakladatelů občanského sdružení JSAF, které pořádá Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava 
 
Neváhejte a přijďte se našich hostů na cokoliv zeptat. Těšíme se na Vás!
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Báře na 776 730 035
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery