Operitiv 44 | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Operitiv 44

s Marií Salomonovou a Jiřím Grygarem
21/12/2021   19:00 - 21:00
pořádá: 
Opero
místo: 

Opero

lektor: 
Ondřej Cihlář a Veronika Sedláčková
kapacita: 
100
vstupné: 
150 Kč, pro členy Opera zdarma
Chci se zúčastnit
Rezervovat místoBook a place

Zveme Vás na speciální vánoční díl talkshow Operitiv s osobnostmi ze světa byznysu, kultury i vědy, který tentokrát bude pod taktovkou Veroniky Sedláčkové i Ondřeje Cihláře.

Do prosincového dílu přijal pozvání:

Marie Salomonová

Marie Salomonová je spoluzakladatelkou projektu Nevypusť duši, který se věnuje osvětě o duševním zdravím. Marie vystudovala neurovědy na britské University of Nottingham, kde byla aktivní členkou Student Minds. Projekt vznikl jako společný sen Marie a její kamarádky Terezy, protože je spojovala jak zkušenost s náročným studiem v zahraničí, tak touha pomáhat ostatním a přivézt do ČR dobré zkušenosti ze zahraničí. V roce 2015 vznikla dobrovolnická kampaň Nevypusť duši, která se velmi brzy transformovala do neziskové organizace, v níž má Marie na starosti především strategii a směřování. Marie také spolupracuje na reformě péče o duševní zdraví s MZČR a je členkou Rady vlády pro duševní zdraví.

Jiří Grygar

Jiří Grygar je nejznámější český astronom a astrofyzik, popularizátor vědy v oblasti astronomie a astrofyziky a vztahu vědy a víry. Jiří Grygar působí v Oddělení astročásticové fyziky Fyzikálního ústavu AV CR a je členem Učené společnosti ČR. Publikoval více než dvě stě odborných prací a řadu populárně naučných publikací a je autorem a přispěvatelem mnoha rozhlasových a televizních vzdělávacích pořadů. Každoročně od roku 1966 sestavuje přehled nejdůležitějších astronomických událostí pod názvem Žeň objevů. Za svůj celoživotní přínos získal mnoho ocenění, nejnověji pak Stříbrnou medaili Senátu ČR letos v říjnu.

Přijďte si poslechnout další zajímavé hosty a využijte možnost zeptat se jich v debatě na konci večera. Těšíme se na vás!

Partnerem akce je Česká spořitelna. Za podporu jim tímto moc děkujeme!

 


Aby akce proběhla v pořádku, prosíme, abyste následovali veškerá aktuální vládní nařízení v souvislosti s šířením COVID-19 a o dodržení následujících podmínek:

U vstupu budeme kontrolovat prokázání bezinfekčnosti dle platných pravidel pro konání společenských akcí. Aktuálně je možné akci navštívit s:

  • potvrzením o aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny, musí uplynout nejméně 14 dní
  • potvrzením o prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce

Organizátor akce je povinen kontrolovat splnění podmínek a v případě jejich neprokázání hostem mu nesmí účast umožnit. Prosíme o pochopení a součinnost, aby se příchod obešel bez komplikací a nedorozumění. Pokud se necítíte dobře, případně máte jiné příznaky virového infekčního onemocnění, prosím odložte svoji účast, rádi Vás uvidíme na jiné akci. V průběhu akce je nutné dodržovat bezpečností pravidla a po dobu konání akce mít nasazený respirátor. 

goout
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Magdě na 721 181 310
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery