Operitiv 42 | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Operitiv 42

s Karlem Strachotou a Terezií Vodička Kovalovou
26/10/2021   19:00 - 21:00
pořádá: 
Opero
místo: 

Opero

lektor: 
Veronika Sedláčková
kapacita: 
100
vstupné: 
150 Kč, pro členy Opera zdarma
Zveme Vás na 42. díl talkshow Operitiv s osobnostmi ze světa byznysu, kultury i vědy, který tentokrát bude pod taktovkou Veroniky Sedláčkové.

Do říjnového dílu přijal pozvání:

Karel Strachota

Karel Strachota je ředitelem a zakladatelem vzdělávacího programu Jeden svět na školách Člověka v tísni. V organizaci Člověk v tísni pracuje od roku 2001, kde nejprve působil jako výkonný ředitel festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět. Program Jeden svět na školách nabízí školám dokumentární filmy a další učební materiály a pomůcky především k výuce aktuálních témat, lidských práv, novodobé historie a mediálního vzdělávání. Součástí tohoto programu jsou další projekty, které Karel Strachota inicioval v čele se Studenstkými volbami, které proběhly letos v září. Stál také u zrodu projektu Příběhy bezpráví, který se věnuje moderním československým dějinám a zločinům komunismu.

Terezie Vodička Kovalová

Terezie Vodička Kovalová je violoncellistka, zpěvačka, modelka, učitelka a věnuje se podpoře ekologických témat ve společnosti.Pochází z umělecké rodiny a narodila se v Ostravě. Vystudovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, pražskou konzervatoř a Akademii múzických umění v Praze. Spolupracuje se spoustou hudebníků a projekty české i zahraniční hudební scény. Dlouhodobě vystupuje se svou kamarádkou Vladivojnou La Chia, s Borisem Carloffem nebo s s projektem Vivaldianno Michala. Je součástí smečky kapely Zvíře jménem Podzim a s Adamem Vopičkou tvoří skupinu Calm Season. Dlouhodobě se zajímá i o ekologická témata a spolupracuje například s organizací Greenpeace.

Přijďte si poslechnout další zajímavé hosty a využijte možnost zeptat se jich v debatě na konci večera. Tentokrát se po delší době potkáme opět naživo a moc se na Vás těšíme!

Partnerem akce je Česká spořitelna. Za podporu jim tímto moc děkujeme!

 


Aby akce proběhla v pořádku, prosíme, abyste následovali veškerá aktuální vládní nařízení v souvislosti s šířením COVID-19 a o dodržení následujících podmínek:

  • U vstupu budeme kontrolovat prokázání bezinfekčnosti dle platných pravidel pro konání společenských akcí.
  • Organizátor akce je povinen kontrolovat splnění podmínek a v případě jejich neprokázání hostem mu nesmí účast umožnit. Prosíme o pochopení a součinnost, aby se příchod obešel bez komplikací a nedorozumění.
  • K prokázání bezinfekčnosti doporučujeme využít aplikaci Tečka.
  • Pokud se necítíte dobře, případně máte jiné příznaky virového infekčního onemocnění, prosím odložte svoji účast, rádi Vás uvidíme na jiné akci.
  • V průběhu akce doporučujeme používání dezinfekčních prostředků, které budou na místě k dispozici.
     
goout
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery