Akce v Operu: Operitiv
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Operitiv 38

hosté: Nina Špitálníková a Honza Vojtko
26/01/2021   19:00 - 21:00
pořádá: 
Opero online
místo: 

online

lektor: 
Veronika Sedláčková
kapacita: 
1000
vstupné: 
zdarma
Zveme Vás na 38. díl talkshow Operitiv s osobnostmi ze světa byznysu, kultury i vědy, který tentokrát bude pod taktovkou Veroniky Sedláčkové.

Do lednového dílu přijali pozvání:

Nina Špitálníková
Koreanistka specializující se na KLDR, spisovatelka, aktivistka za ženská práva a vyznavačka BDSM. Během studií absolvovala dva pobyty v Severní Koreji a napsala o tom několik knih. Svědectví o životě v KLDR je poslední knihou, která vznikla na základě rozhovorů se severokorejskými uprchlíky. Dozvíme se v ní, jaký je obyčejný život v KLDR nebo že pojmy jako rozvody, svobodné matky nebo výběr partnera tam neexistují. Pracuje také jako produkční a dramaturgyně v pražském multikulturním centru Cross Club.

Angažuje se v aktivitách souvisejících s genderovou nerovností a s problematikou samoživitelek. V roce 2017 založila s britským dubovým uskupením Vibronics mezinárodní projekt Woman on a Mission, který upozorňuje na znevýhodnění žen v hudebním průmyslu. V roce 2019 kandidovala za Českou pirátskou stranu do Evropských voleb.

Honza Vojtko
Psychoterapeut, spisovatel a lektor zaměřující se především na párovou a individuální terapii. Má za sebou výcviky v kognitivně-behaviorální terapii, schéma terapii a aktivně pokračuje v dalším vzdělávání. Kromě terapií se věnuje i vzdělávání dospělých ve všech možných formách. Píše knížky pro děti a články pro dospělé.

Honza Vojtko rád boří mýty ve vztazích. Zapojil se do projektu Terapie sdílením Ester Geislerové a Josefíny Bakošové. Odborně a s nadhledem objasňuje a vyvrací nejrůznější stereotypy jak ve vztazích partnerských, tak i rodinných a přátelských. Slyšet Honzu můžete v podcastové sérii My a mýty Deníku N, číst jeho slova můžete v jeho poslední knize Vztahy a mýty: Párová terapie do kapsy.

I tentokrát můžete položit našim hostům své dotazy. Tentokrát pomocí Sli.do pod heslem #Operitiv38. Těšíme se na Vás!

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery