Operitiv 37 | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Operitiv 37

hosté: Martina Viktorie Kopecká a Adéla Elbel
15/12/2020   19:00 - 21:00
pořádá: 
Opero online
místo: 

Opero online

lektor: 
Veronika Sedláčková a Ondřej Cihlář
kapacita: 
neomezeně
vstupné: 
zdarma, nebo nás podpořte: 950,-
Zveme Vás na speciální vánoční díl talkshow Operitiv s osobnostmi ze světa byznysu, kultury i vědy, který tentokrát bude pod taktovkou Veroniky Sedláčkové i Ondřeje Cihláře.

V prosincovém díle si na jeviště pozveme tyto zajímavé hostky:

 
Martina Viktorie Kopecká
 
Husitská farářka a rodinná terapeutka, která také píše populární blog Deník farářky. Vystudovala teologii na Husitské teologické fakultě. Martina jako duchovní boří dosavadní mýty a předsudky ohledně působení žen v církvi. Mimo jiné se domnívá, že dnešní církev by se neměla úplně stranit toho, aby byla na současných sociálních sítích a platformách. Ji samotnou na Instagramu sleduje přes deset tisíc lidí. Myslí si také, že by Ježíš v dnešní době používal Facebook. Ke své terapeutické praxi v rozhovoru pro Aktuálně.cz řekla: „Farář by neměl rodinný život lidí soudit moc přísně, obzvlášť pokud sám manželství nezažil.“ Přiznává, že má ráda dobré víno, jako malá chtěla být dobrodruhem a také věří v lásku na první pohled.
 
Adéla Elbel
 
V poslední době známá především jako stand-up komička v pořadu Na stojáka, jinak také performerka nebo moderátorka. Dříve tvořila ženské hudební duo Čokovoko, kde se podílela i na tvorbě textů.
Adéla Elbel vystudovala nizozemský jazyk a literaturu na Masarykově univerzitě. V roce 2014 přeložila první gay pohádku, která u nás vyšla. Vydalo ji nakladatelství Meadnr a na její vydání přispěli i čtenáři v kampani na Hithitu. Jde o ilustrovanou knížku Princ a princ od Sterna Nijlanda. Teď v listopadu jí vyšla také její vlastní kniha pod názvem Doba temna. Píše v ní o problémech, nevydařeném manželství i o rozvodu. Pro Český rozhlas řekla: „Jsem optimistka, mohlo mě to sejmout, ale vypracovala jsem se k tomu být spokojená. Z dlouhého období neradosti jsem zvládla žít, jak chci, a cítit se svobodně. Říkala jsem si, že by kniha mohla pomoct ostatním, kteří nemají odvahu jít za štěstím, kteří si říkají, že už to nějak dožijí.“
 
Nalaďte se na Vánoce a i tentokrát položte našim hostkám své dotazy. Tentokrát pomocí Sli.do pod heslem #Operitiv37. Těšíme se na Vás!
 
* Máte rádi Operitiv a chcete, abychom fungovali i nadále? Podpořte nás koupí vstupenky za 950 Kč. Těšíme se na budoucí setkání.
 
normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery