Operitiv 36
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Operitiv 36

hosté: Světlana Witowská a Tomáš Salomon
14/09/2020   19:00 - 21:00
pořádá: 
Opero
lektor: 
Ondřej Cihlář
kapacita: 
100 osob
vstupné: 
150 Kč, pro členy Opera zdarma
Po letní pauze Vás zveme na další díl talkshow Operitiv s osobnostmi ze světa byznysu, kultury i vědy, který tentokrát bude pod taktovkou Ondry Cihláře.
V zářijovém dílu pozveme na jeviště tyto skvělé hosty:
 
Světlana Witowská
 
Světlana Witowská je novinářka a moderátorka, kterou diváci znají především z obrazovek České televize, ve které strávila většinu svého profesního života. Mezitím také 5 let pracovala v soukromé televizi TV Prima, kde moderovala hlavní zpravodajskou relaci. Od roku 2014 byla tváří pořadu Interview ČT24 a vedla rozhovory s největšími osobnostmi politické scény. V současné době moderuje Události na ČT, v červnu ovšem oznámila svůj odchod ze zpravodajské relace. Proslavila se mimo jiné moderováním prezidentské debaty Miloše Zemana a Jiřího Drahoše před druhým kolem voleb. Za své umění vést rozhovor s nadhledem, důsledností a elegancí získala Witovská také prestižní novinářskou cenu Karla Havlíčka Borovského.
 
Tomáš Salomon
 
Tomáš Salomon je podnikatel a bankéř, který se většinu svého pracovního života pohyboval ve světě financí. V 90. letech podnikal v pohostinství a šéfoval pražské restauraci, poté působil ve firmě Pepsi Cola jako ředitel obchodního oddělení. Od roku 1997 vystřídal řadu funkcí v různých finančních ústavech v Česku i na Slovensku. Dnes je generálním ředitelem České spořitelny, kde aplikuje moderní trendy řízení organizace a přístup k zaměstnancům. V červnu letošního roku byl zvolen prezidentem České bankovní asociace a této role se ujímá s jasnou vizí, která má podpořit oživení ekonomiky v současné krizi. 
 
Přijďte si poslechnout zajímavosti ze světa zpravodajství a bankovnictví a zeptejte se našich hostů v debatě na konci večera.
goout
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery