Operitiv 35
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Operitiv 35

hosté: Pavla Holcová a Jiří Macháček
16/06/2020   19:00 - 21:00
pořádá: 
Opero
lektor: 
Veronika Sedláčková
kapacita: 
vyprodáno
Zveme Vás na speciální díl talkshow Operitiv s osobnostmi ze světa byznysu, kultury i vědy, který tentokrát bude pod taktovkou Veroniky Sedláčkové.
V červnovém dílu pozve Veronika Sedláčková na jeviště tyto skvělé hosty:
 
Pavla Holcová
 
Pavla Holcová je investigativní novinářka a zakladatelka Českého centra pro investigativní žurnalistiku. Spolupracuje s investigativními novináři v rámci Organized Crime and Corruption Reporting a je držitelkou mnoha mezinárodních novinářských cen. Před založením investigace.cz pracovala šest let v Člověku v tísni jako vedoucí Kubánské sekce. Jako jediná z České republiky byla přizvána do globální investigace Panama Papers. Spolupracovala na sérii článků týkajících se nezákonných obchodních aktivit Ázerbájdžánského prezidenta, mapovala mnoha miliardové dodávky zbraní pro konflikt v Sýrii a odhalila tajné investice bývalého šéfa makedonských tajných služeb, což vedlo k pádu tamní zkorumpované vlády.  V roce 2016 byla vybrána mezi New Europe 100 changemakers a v roce 2018 do iniciativy European Young Leaders. 
 
 
Jiří Macháček
 
Jiří Macháček je český herec, zpěvák a textař, a přestože vystudoval právnickou fakultu, vždy chtěl raději hrát divadlo a psát písně. Na filmovém plátně se proslavil především ve snímku Samotáři, díky kterému získal Českého lva za nejlepší mužskou vedlejší roli. Zahrál si také v několika filmech pod taktovkou režiséra Jana Hřebejka jako např. Horem pádem, Medvídek, Nestyda nebo Kráska v nesnázích. Kromě herectví se Jiří Macháček věnuje své hudební skupině MIG 21, ve které působí jako zpěvák a textař.
 
Akce proběhne za dodržení všech ochranných opatření a podmínek aktuálně stanovených vládními nařízeními. O bližších informacích budou účastníci informováni ve Facebookové události.
 
Neváhejte a přijďte se našich hostů na cokoliv zeptat. Těšíme se na Vás!
normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery