Operitiv s Pavlínou Louženskou a tátou parťákem
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Operitiv 29

Hosté: Pavlína Louženská a Táta parťák
29/10/2019   19:00-21:00
kapacita: 
100 osob
vstupné: 
150 Kč, pro členy Opera zdarma
Zveme Vás další díl talkshow Operitiv s osobnostmi ze světa byznysu, kultury i vědy, kterou moderují Veronika Sedláčková a Ondřej Cihlář.

Pozvání tentokrát přijali:

Táta parťák

Táta parťák je svérázný otec dvou dětí a zakladatel stejnojmenného blogu o výchově a školství. Místo rodičovské autority volí parťáctví, místo pozice síly rovnost a spolupráci. Svobodu prosazuje i ve vzdělání svých dětí, dobrovolné jsou tak školní úkoly i možnosti trávení volného času. Dokážou se děti samy rozhodovat o tom, co se chtějí učit a jak trávit svůj čas, aniž by byly pozadu za svými vrstevníky? A jaké překážky musel jako rodič překonat v poměrně rigidním českém školství? Táta parťák vystudoval informatiku na Masarykově univerzitě v Brně a působí jako konzultant a analytik na volné noze. Časopisem Forbes Česko byl zařazen mezi 18 inspirativních osobností roku 2018.

Pavlína Louženská

Pavlína je výrazná osobnost digitální marketingové scény, vedle businessu je aktivní i v občanském životě. Vystudovala anglistiku na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, po sedmi letech vyučování její kariéru změnilo střetnutí s IT komunitou, která ji posunula směrem k reklamě v digitálním prostoru. Následně se vypracovala na marketingovou ředitelku společností H1.cz, ZOOT a digitální agentury 2FRESH. Nejvíce pyšná je ale na komunitu #HolkyzMarketingu, kterou založila s cílem sdílení knowhow a sdružování žen v businessu. V rámci osvěty přednáší na TEDx a zabývá se i problematikou sociálních sítí a jejich dopadů na sebevědomí a uživatelů. Je členkou správní rady Transparency International ČR.

Těšíme se na Vás!

 

goout
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery