Operitiv | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Operitiv

Jak žít
15/12/2022   19:00 - 21:00
pořádá: 
Opero
místo: 

Opero

kapacita: 
100 osob
vstupné: 
Zdarma
Zveme vás na další díl talk show Operitiv, který bude tentokrát speciální a věnovaný tématu Jak žít. Do moderátorského křesla usednou Veronika Sedláčková i Ondřej Cihlář. S hosty se pobaví o tom, jak žít sám se sebou a svým okolím při zátěži očekávání či stresu ze svátků a rodinných setkání, tak, abychom se sebou byli spokojení. Zaměří se také na otázku jak žít na planetě jako takové a co opravdu k životu potřebujeme.
Do prosincového Operitivu pozvání přijali:
 
Polární ekoložka Marie Šabacká, která vystudovala biologii na Přírodovědecké fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a doktorské studium v oboru Ekologie a Environmentální studie absolvovala na Montana State University – Bozeman. Ve své disertaci zkoumala život v antarktických Suchých údolích McMurdo. Následně působila v rámci britské British Antarctic Survey, absolvovala stáž na University of Bristol a v současné době je vedoucí Centra polární ekologie Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity. Pravidelně jezdí do polárních oblastí, zabývá se studiem ledovců, výzkumem života ve sněhu a ledu, dopadem klimatických změn na Arktidu a Antarktidu a popularizací vědy.
 
Petr Winkler, ředitel Národního ústavu duševního zdraví. Vystudoval sociální politiku a sociální práci na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a Institut psychiatrie, psychologie a neurovědy na londýnské King’s College. Je členem rady sociální prevence v Psychiatrické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně a rady Sekce prevence v Evropské psychiatrické asociaci. V roce 2021 vystřídal Cyrila Höschla na pozici ředitele Národního ústavu duševního zdraví.
 
Přijďte si v předvánočním čase poslechnout zajímavé hosty a využijte možnost se jich na cokoliv zeptat. Účast je zdarma. Těšíme se na vás!
 
Za podporu akce děkujeme České spořitelně.
normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery