Akce v Operu: Mastermind s Kateřinou Šamanovou
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Mastermind s kariérovým poradcem

Katkou Šamanovou
5.10. – 7.12. – 1.2. – 5.4. – 7.6. vždy 16:00 – 18:00
pořádá: 
Opero & Kateřina Šamanová
lektor: 
Kateřina Šamanová
kapacita: 
6 osob
vstupné: 
zdarma: pouze pro členy Opera
Buďte součástí pravidelných řízených setkání s maximálně 6 dalšími členy, kde je cílem na základě sdílení svého pracovního problému či výzvy získat rady od ostatních, kteří s tím již zkušenost mají nebo náhled někoho zvenku, i třeba z jiného oboru.

Co je mastermind a jak funguje?
Mastermind jsou pravidelná řízená setkání v menší skupině (cca 5-7 lidí max), kde cílem je na základě sdílení svého pracovního problému, výzvy získat rady od ostatních, kteří s tím již zkušenost mají nebo náhled někoho zvenku, i třeba z jiného oboru. Stejná skupina se setkává jednou za 2 měsíce a sdílí své pracovní výzvy a radí si navzájem. Pravidelnost je základ. Každý má přesně stanovený čas, ve kterém řekne, jaké výzvě čelí/bude čelit (nápad, potíž, potřeba) a dostane feedback/doporučení od ostatních, též ve stanoveném čase (ať už je to cena nové služby, získání nejvhodnějších spolupracovníků, trápení se zaměstnanci, týmem, kolegy, nadřízeným, vlastním rozvojem, kam se posunout dál v řešení opakujícího se trápení s organizací času, hledání vhodného nástroje např. pro mailový marketing nebo názvu domény pro webové stránky nebo třeba rozhodnutí opustit své pracovní místo). Kolečko končí závazkem/příslibem splnění a posunutím konkrétních bodů do příští schůzky. Další setkání pak začíná právě reflexí a veřejným sdělením, kam se co posunulo. Je to nástroj, který pomáhá jednotlivcům ke zdárnému vyřešení jejich pracovního problému. Celý mastermind bude facilitovat zkušený kariérový poradce a inspirativní řečník Kateřina Šamanová.

Pro koho je mastermind určený?
Mastermind je pro všechny členy Opera, z jakéhokoliv oboru. Témata jsou tedy napříč všemi úrovněmi businessu. Individuálně dle přihlášených pak zvolíme případné rozdělení do skupin tak, aby si účastníci měli společně co povědět. Pokud bychom nenašli skupinu přímo pro Vás, pak se s Vámi spojíme a individuálně domluvíme fungování. Pokud nejste členem a máte zájem, pak se přihlašte a my Vás budeme kontaktovat.

Jaká jsou pravidla?

  • Ochota sdílet a snaha budovat důvěru (témata se nevynáší mimo skupinu),
  • Stručnost a vyslechnutí doporučení,
  • Držení debaty v tématickém mantinelu,
  • Disciplína a hlídání času (důležité je pravidelné setkání i dodržení času ke sdělení svého problému i vyslechnutí problému ostatních).

Jak bude probíhat?
Pravidelně v pondělí 1x za 2 měsíce v termínech 5.10. – 7.12. – 1.2. – 5.4. – 7.6. vždy 16:00 – 18:00.
16:00 - 16:15 reflexe splněných úkolů
16:15 - 17:45 15 min pro každého ke sdílení a získání názorů ostatních ke své pracovní problematice
17:45 - 18:00 naplánování pokud se skupina bude chtít setkávat častěji, Katky doporučení a závazky na příště

Kdo je Kateřina Šamanová?
Katka je kariérový poradce a pracuje s jednotlivci i týmy na posunu v jejich kariéře. Co to vlastně znamená? Pomáhá klientům se na sebe podívat ze všech stran, otevřít okna, i ta o kterých ještě ani neví, že by na tom místě mohla být. Kariérové poradenství si můžete představit jako prohlídku několikapatrového rozlehlého domu (možná britského panství :)). Katka vystudovala práva, ale většinu profesního života strávila v oblasti HR. Po nasbírání zkušeností v mezinárodních konzultantských společnostech se od roku 2005 věnuje soukromé praxi v kariérním poradenství. Katka je inspirativní řečník, členka Opera, zkušená koučka. Pokud přešlapujete na místě, máte pocit, že jste na křižovatce, Katka Vám pomůže změnit tu situaci a využít své dovednosti a znalosti. V mastermindu Vám pomůže podívat se na to z toho správného pohledu.

×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Báře na 776 730 035
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery