Marketing není jen reklama, Jan Binar a Jaroslav Malina
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Marketing a komunikace není jen reklama

a Janem Binarem & Jaroslavem Malinou
07/12/2021   16:30 - 18:00
pořádá: 
DoToho! & Opero
místo: 

online, Zoom

lektor: 
Jan Binar & Jaroslav Malina
kapacita: 
30
vstupné: 
zdarma
Branding, PR, storytelling, komunikace, strategie aneb vše, co potřebujete vědět o marketingu!

Přinášíme pohled zkušených profesionálů na marketingová témata jako je strategie, cena, distribuce, stejně tak jako témata branding, PR nebo storytelling z oblasti komunikace. Dozvíte se praktické zkušenosti, které Honza a Jaroslav za svoji bohatou praxi nasbírali a budete se moci ptát na to, co vás zajímá. Třeba na to jaký je rozdíl mezi marketingem a komunikací. Ať už jste marketingový profesionál nebo nadšenec, tenhle workshop je právě pro vás!

Honza je CEO reklamní agentury McCann Prague. Ta patří k nejrychleji rostoucím a nejoceňovanějším agenturám v regionu. Za posledních pět let získala více než 160 cen za kreativitu a efektivitu. Mezi její hlavní klienty patří Vodafone, Coca-Cola, Air Bank, MasterCard, L’Oreal, Plzeňské pivovary a mnoho dalších. Od roku 2012 je Jan prezidentem Asociace komunikačních agentur (AKA), člen správní rady EDCOM a externí lektor na VŠE a VŠKK. Zároveň je spoluautorem knihy Image a firemní identita.

Jaroslav se se svými několikaletými zkušenostmi v oboru marketing & technologie připojil k McCANN Prague před 10 lety, kde působí jako Chief Digital Officer (CDO). Podílel se na nejrůznějších komunikačních a technologických projektech jak velkých značek (například Vodafone, Mastercard, Porsche aj.), tak malých startupů. V současné době se zaměřuje na inovace technologií a procesů (počínaje snadnou automatizací až po umělou inteligenci), které by měly ostatním společnostem pomoci získat spokojené zákazníky a budovat velké konkurenceschopné značky. To považuje zejména v dnešní bouřlivé době za jeden z udržitelných způsobů růstu podniků. 

Workshop je součástí programu DoToho!, za kterým stojí Opero společně s Pražským inovačním institutem a partnery a je určen pro majitele a vedoucí pracovníky malých a středních podniků.

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery