Lighting Talks* | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Lighting Talks*

o tvorbě služeb s velkým dopadem
20/09/2023   18:00 – 21:00
místo: 

Opero, Salvátorská 8, Praha 1

lektor: 
EY Doberman, Lighting Beetle*
kapacita: 
120
vstupné: 
Zdarma
Přijďte si do krásného prostoru Opero v Praze poslechnout dvě přednášky věnované designu služeb s velkým dopadem. Ve středu 20. září se řečníci, experti z EY Doberman a Lighting Beetle*, podělí o zkušenosti a strategie pro vytváření produktů a služeb s potenciálem zaujmout nové i loajální zákazníky společně s tipy na klíčové věci, které je potřeba zvážit.

Ať už jste business leader, product lead nebo jen fanoušek systematického přístupu k navrhování zákaznické zkušenosti, přidejte se k nám - online nebo osobně - na další edici Lighting Talks*, série hybridních setkání pořádaných CX studiem Lighting Beetle*, věnovaných témam UX a CX.

 

Dvě bleskové přednášky:

Michal Blažej: Silné zákaznícké poznatky, které jsou hnacím motorem byznysu
Michal Blažej, Managing Director Lighting Beetle*, se podělí o své zkušenosti s navrhováním služeb, které usnadňují život milionům lidí. I když jsou principy tvorby dobře známé - proces musí být spolutvůrčí, holistický a zaměřený na uživatele - existuje jedna zásada, o které se příliš nemluví a která dělá nápad životaschopným. Zjistěte, proč nemají všechny poznatky stejnou váhu a kde získat nápady, které mají potenciál předefinovat vztah mezi vaší značkou a zákazníkem.

Lighting Beetle*
Firmám pomáhame vydělávat peníze budováním výjimečné zákaznické zkušenosti. Jsme tým 70 zkušených odborníků, kteří rádi vedou klienty jako Škoda Auto, Evropský patentový úřad, Martinus nebo Orange na jejich cestách k lepším pozicím na trhu, při nastavování designových procesů nebo při zlepšování dovedností zaměřených na zákazníka. Vytváříme digitální produkty a služby, které usnadňují život milionům lidí.

 

Anton Schubert: Přechod od produktu ke službě
Poslechnout si můžete také Antona Schuberta, Innovation Lead v EY Doberman, který nás zavede ke zrodu service designu v 90. letech a jeho vývoji v různých odvětvích. Dotkne se též vlivu digitalizace a nové generace zákazníků, kteří se odklonili od konceptu vlastnictví ke předplatnému a sdílení. Anton se s vámi podělí o své poznatky, jak mají společnosti příležitost budovat svůj ekosystém služeb a na jaké klíčové věci při tom pamatovat.

Antonu Schubertovi
Veterán v oblasti designu s více než 25 lety zkušeností navrhováním služeb pro značky jako VW, Samsung, Prada, Lufthansa, Ford, Vodafone, Allianz, Nestlé, P&G a mnoho dalších. Anton vybudoval a vedl úspěšné designérské týmy pro Futurice, Vincit a Gofore v Helsinkách, Stockholmu a Londýně. V současné době působí jako Innovation Lead v EY Doberman a jeho práce se zaměřuje na inovace produktů a služeb, změny kultury a udržitelnou transformaci podnikání.

 

Přednášky budou probíhat v angličtině.

 

Večerní program
18:00
 - Otevření vstupu pro hosty v prostorách Opero
18:15 - Přivítání (začátek online přenosu)
18:30 - Talk Lighting Beetle*: Michal Blažej + otázky a odpovědi
19:00 - Talk EY Doberman: Anton Schubert + otázky a odpovědi
19:40 - Nápoje, občerstvení a networking pro hosty v Operu (online stream končí)
21:00 - Konec akce, Opero se na noc zavírá

O sérii
Lighting Talks* je série hybridních setkání pořádaných CX studiem Lighting Beetle*. Akce pokrývají témata z oblasti UX designu, datové analytiky, inženýrství, zákaznické zkušenosti, produktového managementu a dalších. Eventy jsou vhodné pro každého, kdo chápe hodnotu kvalitní zákaznické zkušenosti, která je motorem podnikání, a hledá inspiraci.

Od agentur po korporace, od freelancerů po manažery - pokaždé můžete načerpat poznatky ve dvou bleskových přednáškách a/nebo v panelu přizpůsobeném konkrétnímu tématu souvisejícímu se zákaznickou zkušeností nebo digitálním produktovým designem. Osobně nebo v online streamu. Záznamy budou k dispozici krátce po každé akci na LB* kanálu Youtube.

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery