Lamaday AI | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Lamaday AI

o umělé inteligenci a vzdělávání
04/11/2023   9:00 - 17:00
pořádá: 
GUG.cz, z.s.
místo: 

Opero, Salvátorská 8, Praha 1

kapacita: 
100
vstupné: 
od 1150 Kč
Jak využít AI ve vzdělávání? Na tuto otázku se snaží najít odpovědi vzdělávací komunitní platforma GUG.cz ve spolupráci s Evou Čapkovou Illésovou, kteří přicházejí do Opera s celodenní konferencí Lamaday.ai. Akce, pořádaná v rámci Dnů AI, propojuje svět umělé inteligence a vzdělávání, a očekává se, že přiláká široké spektrum účastníků –⁠ od rodičů a vyučujících po odborníky v oblasti AI.

„Omyly a nedorozumění týkající se AI často plynou z toho, že nevíme, jak přesně funguje, jak je „udělaná vevnitř“.“, upozorňuje Petr Koubský. Konference Lamaday.ai má za cíl rozptýlit obavy, inspirovat a nadchnout. S kapacitou pro 100 účastníků přímo na místě a s online streamem pro další zájemce se tato konference jeví jako klíčové setkání tohoto podzimu pro všechny, kdo mají zájem o oblast AI a vzdělávání. „Jak integrovat umělou inteligenci do škol, abychom (nejen) v dětech podporovali kreativitu a kritické myšlení, je aktuálně velké téma a výzva zároveň. Zorganizovat na toto téma praktickou konferenci mi dává smysl.“ říká Eva Čapková, zakladatelka Lamaday.ai.

Celodenní program zahrnuje přednášky, workshopy a panelovou diskusi. Pozvání přijali řečníci, kteří jsou experty ve svém oboru - novinář Petr Koubský, programátor David Grudl, advokátka Petra Dolejšová, technologický mentor Marv Shamma a další.

Konference Lamaday.ai je iniciativa zaměřená na propojení technologií a vzdělávání, která přináší nejnovější poznatky a trendy v oblasti umělé inteligence široké veřejnosti.

V příštím roce proběhne i na Maltě a Gran Canaria.

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery