Jak využít AI pro rozvoj podnikání | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Jak využít AI pro rozvoj podnikání

aneb AI jako váš nový pomocník
20/06/2023   16:00 - 18:00
pořádá: 
DoToho! & Opero & Etnetera Group
místo: 

Opero, Salvátorská 8, Praha 1

lektor: 
Václav Peterka & Matouš Jezerský
kapacita: 
25 lidí
vstupné: 
zdarma
Chci se zúčastnit
Zorientujte se v AI trendech současnosti a naučte se je využívat k rozvoji procesů ve vaší firmě.

Jak se orientovat v AI trendech současnosti? Aneb dostupné technologie a možnosti jejich užití.

První část našeho workshopu účastníkům ukáže vývoj současných trendů v umělé inteligenci bez nutnosti technického backgroundu. Společně se podíváme na různé technologie, které AI nabízí. Diskutovat budeme o různých příležitostech, které tyto technologie přináší v široké škále oblastí a průmyslů, aby účastníci mohli lépe pochopit, jak může AI obohatit procesy ve firmě nebo u zákazníků.

Jak dostat AI do firmy nebo k vašim zákazníkům?

Ve druhé části se zaměříme na to, jak lze AI přenést do vašeho podniku nebo jak ji můžete představit svým zákazníkům. Budeme se věnovat praktickým aspektům, jako je plánování a realizace projektů s využitím AI. Účastníci se seznámí s nejlepšími postupy pro implementaci AI a naučí se, jak se vyhnout běžným chybám.

Velké jazykové modely (LLM) aneb co to jsou LLM, jak fungují a jak můžeme LLM využívat.

Poslední část workshopu bude věnována velkým jazykovým modelům, jako jsou např. GPT-3 a GPT-4. Ukážeme, co jsou to velké jazykové modely, jak fungují a jak je lze využít v různých situacích. Účastníci tak získají konkrétní příklady, jak mohou tyto modely využít ve svých organizacích.

Workshopem Vás provedou Václav Peterka a Matouš Jezerský z Etnetera Group.

Václav má v Etnetera Group na starosti divizi AI. Jako skupina poskytují komplexní služby v oblasti digitální transformace a tím pomáhájí klientům inovovat jejich business, čehož je AI dnes nedílnou součástí. Jeho úkolem je vymýšlení aplikace AI/ML na konkrétní business case u zákazníků. V Etnetera Group je od roku 2010, kdy je nejdelší část jeho práce spojena s vybudouváním a vedením kreativní digitální agentury Etnetera Motion. Krom řešení zajímavých projektů by rád přispěl k tomu, aby se lidé a firmy naučili kriticky přemýšlet nad využíváním technologií a byli schopni je vhodně využívat v osobním i pracovním životě.

Matouš je AI/ML development lead v Etnetera Group s léty zkušeností v navrhování a vedení machine learning a business-critical projektů. Dodal řadu AI řešení v průmyslovém odvětví, automotive, edtech nebo administrativě. Zaměřuje se na návrh a implementaci praktických řešení využívajících architektury hlubokého učení v kombinaci s klasickými technikami strojového učení, od zpracování obrazu a zvuku až po NLP a klasifikaci a predikci časových řad.

--

Workshop je určen pro majitele a zaměstnance malých a středních podniků. Účast je zdarma díky podpoře lektorů a partnerů projektu, kterými jsou Mastercard Strive™ Česko, Česká spořitelna, Google, Pražský inovační institut, PRE, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Finmag.

Workshop vznikl pro mentoringový program DoToho!, jenž pomáhá malým a středním podnikům posunout podnikání na novou úroveň. Více informací na https://www.dotoho.pro

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery