Jak správně uchopit | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Jak správně uchopit

digitalizaci? Nastartujte růst
24/10/2023   16:00 - 17:30
pořádá: 
DoToho! & Opero
místo: 

online, Zoom

lektor: 
Honza Páv
kapacita: 
30 lidí
vstupné: 
Zdarma pro členy business hubu Opero. V případě zájmu o účast kontaktujte Radku (radka.kachramanova@opero.cz). Pokud nejste členem, přihlaste se přes tlačítko níže.
Nastartujte růst a ono to přijde.

Digitalizace není položka na seznamu úkolů, které musíte ve firmě splnit. Digitalizace přirozeně přichází jako důsledek toho, jak se vaše firma zlepšuje. Na tomto webináři vám Honza ukáže, jak zlepšit váš byznys, mimo jiné s pomocí digitálních nástrojů. Přinese poznatky i ukázky z praxe a pomůže vám je využít ve vašem podnikání. Workshop bude nejvíce přínosný pro majitele nebo ředitele nevýrobních firem, které jsou s digitalizací na začátku.

Honza Páv je konzultant, výzkumník a podnikatel, který se věnuje efektivnímu fungování malých a středních firem, protože věří, že pozitivně ovlivňují své okolí. Pomáhá jim pochopit a poznat problémy v současném řízení a nasměrovat je do stavu, kdy budou lépe naplňovat své poslání – díky nastavení procesů, jejich automatizaci a lepší práci s digitálními nástroji. Honza si rád “ušpiní ruce” – sám vytváří automatizace, programuje a stojí za několika úspěšnými firmami. V roce 2013 spoluzaložil a později prodal konzultantskou firmu Lovebrand. Stojí také za výzkumnou agenturou Makevision a výzkumným nástrojem Nautie.


Workshop je určen pro majitele a zaměstnance malých a středních podniků a členy business hubu Opero.

DoToho! je pro všechny podnikatele, manažery a experty, kteří se chtějí rozvíjet, sdílet své zkušenosti a posouvat se vpřed. Za 2,5 roku naší existence jsme pomohli již více než 1 000 malým a středním podnikům z celé ČR.

Podporují nás: Mastercard Strive™ Česko, Česká spořitelna, Pražská energetika, a.s., Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Pražský inovační institut a Finmag

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery