Jak na výbušné konverzace | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Jak na výbušné konverzace

aneb jak otevřít náročnou konverzaci
11/05/2023   16:00 - 18:00
pořádá: 
DoToho! & Opero & Mindset Mentors
místo: 

Opero, Salvátorská 8, Praha 1

lektor: 
Veronika Vrábel Porteš
vstupné: 
zdarma
Stalo se vám, že jste potřebovali otevřít potenciálně výbušné téma? Z jednoho nepochopení a nepříjemného tónu hlasu / vyznění e-mailu se stal zatěžující konflikt?

Potřebovali jste načít konverzaci, o které jste tušili, že bude náročná? Na workshopu se dozvíte a zároveň si procvičíte, jak mluvit, abyste byli i v emocionálně náročných situacích slyšeni.

Naučíte se, jak poznat, že je čas otevřít náročnou konverzaci, aby situace nepřerostla v neřešitelnou. Také se podíváme na to, jak se připravit, na co si dát pozor a jak nastavit očekávání, účel a výsledek těžké konverzace:

  • Jak poznat, že je čas otevřít náročnou konverzaci
  • Jak zvládnout emoce své i druhé osoby
  • Otevírací věty pro započetí těžké konverzace
  • Nastavení bezpečné a důvěrné atmosféry 

Workshop je pro každého, kdo potřebuje čas od času otevřít nebo v bezpečí projít těžkou konverzací. Dále je vhodný pro ty, kdo si chtějí prohloubit své soft skills dovednosti, případně si otestovat, nakolik umí náročné konverzace vést a třeba zjistit, zda by lídrovská pozice byla pro ně. Například tedy pro majitele malých a středních firem, lídry, rodiče dospělých dětí, zaměstnance nebo lidi pracující v týmech.

Workshopem Vás provede Mgr. Ing. Veronika Vrábel Porteš, ACIArb. Veronika je zapsaná mediátorka a IP mediátorka. Řeší obchodní spory a spory vyplývající z duševního vlastnictví. Expertízu má také v oblastech pojišťovnictví a finančních trhů. Za sebou má spory pohybující se v nižších stovkách milionů Kč. Od července roku 2019 je zapsanou mediátorkou na Seznamu mediátorů vedeném Ministerstvem spravedlnosti České republiky a organizuje výcviky v mediaci. Obrátit se na ni můžete kvůli řešení konfliktů se spolumajiteli, zaměstnanci, obchodními partnery nebo vám přímo pomůže s tím, abyste konflikty uměli hravěji zvládat sami, ať už formou mentoringu nebo workshopů.    

--

Workshop je určen pro majitele a zaměstnance malých a středních podniků. Účast je zdarma díky podpoře lektorů a partnerů projektu, kterými jsou Mastercard Strive™ Česko, Česká spořitelna, Google, Pražský inovační institut, PRE, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Finmag.

Workshop vznikl pro mentoringový program DoToho!, jenž pomáhá malým a středním podnikům posunout podnikání na novou úroveň. Více informací na https://www.dotoho.pro

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery