Jak na e-mail marketing | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Jak na e-mail marketing

16/11/2023   16:00 - 18:00
pořádá: 
DoToho! & Opero & SmartEmailing
místo: 

online, Zoom

lektor: 
Denisa Vávrová
kapacita: 
30 lidí
vstupné: 
Zdarma pro členy business hubu Opero. V případě zájmu o účast kontaktujte Radku (radka.kachramanova@opero.cz). Pokud nejste členem, přihlaste se přes tlačítko níže.
Naučte se využívat tento marketingový kanál naplno.

E-mailingová automatizace je tématem, které se na konferencích objevuje už řadu let, ale kdo z nás může dát ruku do ohně za to, že ji má pro své zákazníky 100% vyladěnou? Navíc v době klesající poptávky nových zákazníků se e-mailing stává extrémně důležitým marketingovým kanálem, který díky silnému retenčnímu potenciálu může významně pomoct s dalším růstem nejen e-commerce byznysu. Na workshopu se podíváme pod pokličku 3 esenciálních oblastí (e-mailingové šablony, data, e-mailingová automatizace), na kterých pokročilý e-mailing a automatizace stojí.

Workshopem vás provede Denisa Vávrová z firmy SmartEmailing, kde zastává pozici E-mail Marketing Specialist. SmartEmailing je chytrý nástroj pro automatizovanou e-mailovou a SMS komunikaci. Od roku 2010 pomáhá e-shopům, podnikatelům, malým i velkým firmám budovat pevné vztahy se zákazníky a šetřit peníze a čas automatizací. Má vlastní serverovou infrastrukturu, díky které najdou příjemci ve schránkách spolehlivě přes 7 milionů e-mailů denně. Svůj e-mail marketing už této české platformě svěřily společnosti jako Veletrhy Brno, Národní divadlo, Heureka, CNC, Zásilkovna nebo Eset.


Workshop je určen pro majitele a zaměstnance malých a středních podniků a členy business hubu Opero.

DoToho! je pro všechny podnikatele, manažery a experty, kteří se chtějí rozvíjet, sdílet své zkušenosti a posouvat se vpřed. Za 2,5 roku naší existence jsme pomohli již více než 1 000 malým a středním podnikům z celé ČR.

Podporují nás: Mastercard Strive™ Česko, Česká spořitelna, Pražská energetika, a.s., Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Pražský inovační institut a Finmag

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery