Grafikem sám sobě 1 | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Grafikem sám sobě 1

aneb jak využít Canvu naplno
25/04/2023   16:30 - 18:30
pořádá: 
DoToho! & Opero & Lukáš Zeman
místo: 

online, Zoom

lektor: 
Lukáš Zeman
kapacita: 
20
vstupné: 
zdarma
Dobrá grafika je vaší vizitkou, přijďte se na workshop inspirovat a zjistit, že ji zvládnete tvořit jednoduše také. A bude vás to navíc bavit!

Co na workshopu dozvím?

  • Dovednost vytvořit si vlastní působivé grafiky.
  • Orientace v prostředí on-line aplikace Canva, která je v základní verzi zdarma.
  • Odpověď na otázku "Vyplatí se mi placená verze?"
  • Naučíte se základní funkce editoru, jako například výběr barev a písem, vkládání fotek, používání ilustrací a dalších objektů, typografické zásady a mnoho dalšího.

Postupně si vše budeme zkoušet na konkrétním letáku, který budeme společně tvořit od úplného základu a při tom si budeme vysvětlovat, co vše nám Canva umožní. 

Workshopem Vás provede Lukáš Zeman. Lukáš je fotograf přírody, architektury a letecké fotografie, cestovatel, školitel, grafik, tiskař a nakladatel. Svojí práci v oblasti fotografie se věnuje již několik let a má za sebou mnoho úspěšných projektů a výstav. Jeho fotografie přírody a architektury zachycují krásy světa z nejrůznějších úhlů pohledu a jsou vysoce ceněny mezi milovníky této oblasti.

Kromě své práce v oblasti fotografie se Lukáš Zeman také věnuje školení v této oblasti a má bohaté zkušenosti v oblasti grafického designu, tisku a nakladatelství. Jeho zájem o cestování mu umožňuje objevovat a zachycovat krásy světa, které se promítají do jeho práce.

V roce 2018 vyhrál prestižní fotografickou soutěž Czech Press Photo, je členem Unie grafického designu a Asociace profesionálních fotografů České republiky.

--

Workshop je určen pro majitele a zaměstnance malých a středních podniků. Účast je zdarma díky podpoře lektorů a partnerů projektu, kterými jsou Mastercard Strive™ Česko, Česká spořitelna, Google, Pražský inovační institut, PRE, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Finmag.

Workshop vznikl pro mentoringový program DoToho!, jenž pomáhá malým a středním podnikům posunout podnikání na novou úroveň. Více informací na https://www.dotoho.pro

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery