Opero akce: Grafika pro negrafiky
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Grafika pro negrafiky

19/10/2018   9:00 - 17:00
pořádá: 
Design Restart
místo: 

OPERO

vstupné: 
2 990 Kč a členové Opera, prosím kontaktujte recepci
Praktické školení, kde se i úplný laik naučí vytvářet skvělou grafiku pro své podnikání. Po jeho absolvování bude schopen vytvořit vkusnou jednoduchou grafiku pro web, sociální sítě a tiskové materiály - letáky, pozvánky, vizitky…

Grafikem sám sobě
Na tvorbu jedinečného a poutavého grafického designu dnes nepotřebujete externího grafika. Na druhou stranu není snadné se vyznat v množství dostupných aplikací a vybrat tu nejvhodnější. Takovou, kterou se naučíte ovládat za jeden den, je zdarma a která vás dokáže posunout dopředu.

"Řada klientů se na nás obrací ve chvíli, kdy do grafiky vložili hodně peněz, času i nervů. Vždy na konci kurzu jsou ohromeni, že to jde vlastně zcela naopak rychle, jednoduše, s minimálními náklady.”

Pro koho je kurz určený?
Nevadí. že si s grafickým software zrovna netykáte. Pro účast na kurzu není potřeba mít žádné dosavadní zkušenosti s tvorbou grafiky, stačí jen umět ovládat počítačovou myš. Nebude nutné nic instalovat nebo platit za licence.

Špatná grafika odradí
Vaše vizuální komunikace je vizitkou pro celý svět. Na oslovení potenciálního zákazníka máte jen prvních pár sekund. Odradíte-li ho špatnou grafikou, nenávratně odchází, i když je váš produkt či služba sebelepší.

Kurz, na který bychom sami šli.
Kurz vedeme tak, abyste již v jeho průběhu mohli přenést získané poznatky do vlastní praxe. Budeme se také inspirovat příklady z reálného světa, na kterých pochopíte principy grafického designu, které si poté na jednoduchých příkladech sami vyzkoušíte.

Harmonogram školení

9:00 – 9:50   Začínáme s Canvou 1. část
Představení on-line nástroje Canva, registrace, nastavení účtu

10:00 – 10:50   Začínáme s Canvou 2. část
Podrobná ukázka a vysvětlení pracovního prostředí on-line nástroje Canva

11:00 – 11:50   Profi grafika za pár minut
V tomto bloku společně vytvoříme váš první profesionálně vypadajcí příspěvek pro sociální sítě, vytvoříme jeho varianty a ukážeme si, jak lze mít během chvilky vytvořenou grafiku pro Facebook, Instagram, Linkedin zároveň

12:00 – 13:00   Oběd
Doplňte energii zdravým občerstvením.

13:00 – 13:50   Tipy, triky, vychytávky
Všechny triky pro efektivnější práci v Canvě. Klávesové zkratky, netradiční postupy, identifikace barev, ty nejlepší obrázky zdarma.

14:00 – 16:00   Praktická cvičení
Vytvoření grafiky šité na míru vaší značce - bannery na web, letáky, vizitky, pozvánky, příspěvky pro sociální sítě

16:00 – >>>   Konzultace
Nyní bude čas individuálně probrat vaše návrhy a podívat se na postupy, které budou fungovat přímo pro vás.

Dává vám to smysl? Pojďme se setkat.

DŮLEŽITÉ

Pro účast na kurzu je potřeba si donést vlastní PC s funkčním WI-FI a nainstalovaným prohlížečem Chrome. Pro účast na kurzu není potřeba mít dosavadní zkušenosti s tvorbou grafiky ani není potřeba předchozích znalostí grafických programů.

No, ale moment, napadlo mě vlastně… Platit se mi za kurz nechce, jak čtu na internetu Canva je přeci zdarma a ovládat se ji naučím podle Youtube sám.? To ano, máte pravdu. Canva je ve své základní verzi opravdu zdarma a výukových videí, převážně anglických je všude spoustu a pokud se rozhodnete jít cestou individuálního vzdělávání, přejeme vám mnoho štěstí v objevování celé dobrodružné cesty. Na tomto školení však získáte během jednoho dne všechny podrobné informace komplexně a na jednom místě. Bez metody pokus a omyl. Včetně tipů jak s Canvou pracovat efektivně a jak zařadit i další podpůrné aplikace, které pomohou v Canvě vytvořit perfektní výsledek. Učit vás budou ti nejpovolanější lektoři, se kterými pak můžete následně své výtvory konzultovat a vyvarovat se tak chyb a špatných návyků při tvorbě grafiky, díky kterým by bylo získání nové dovednosti a jeho výsledku sporné. Získáte povědomí o grafickém designu a jeho pravidlech tak, abyste začali grafiku nejen sami vytvářet, ale aby byly vaše grafické výstupy funkční a vizuálně zdařilé a výsledek pak pomohl lépe konvertovat vaše zákazníky.

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery