FuckUp Talk se Šárkou Litvinovou | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

FuckUp Talk se Šárkou Litvinovou

03/02/2022   16:00-17:00
pořádá: 
DoToho! & Opero
místo: 

online, Zoom

lektor: 
Tomáš Studeník
kapacita: 
30 osob
vstupné: 
zdarma
Zúčastněte se diskuze s podnikateli a majiteli firem, kteří prošli krizí, která je posílila a nastartovala jejich business.

Naším dalším hostem je Šárka Litvinováspolumajitelka rodinné firmy Asiana (Letuška.cz), indoložka a sběratelka umění. Její firma má za sebou mimořádně těžký rok, nicméně se rozhodli situaci řešit. Společnost spustila nový administrativní nástroj pro firmy HRShop, věnuje se dopravnímu servisu a chystá se na oživení zájmu o cestování. Věří, že díky silnému týmu a rozvíjení nových technologií lze každý den posouvat hranice o krok dál. Magazín Forbes zařadil Šárku Litvinovou mezi 150 nejvlivnějších žen Česka roku 2021. Sama také prostřednictvím NF Neuron pomáhá podporovat vědce v terénním výzkumu.

  • FuckUp Talk probíhá formou 30 minutové diskuse a následného prostoru pro dotazy z publika. 

  • Načerpejte nové zkušenosti, inspirujte se, sdílejte a poznejte, že krize je mnohdy příležitostí ke změně a že z krize lze vyjít silnější.

Rozhovor a následnou diskuzi moderuje radikální inovátor a městský hacker Tomáš Studeník. Tomáš zlepšuje nemocnice, továrny, města a korporace. Šéfuje konzultační společnosti Insane Business Ideas. Přivedl do Česka FuckUp Nights, napsal Velkou knihu fuckupů. Časopisem Computer World byl vyhlášen TOP IT osobností roku 2020. Tomáš je autorem projektu THEAITRE, kde umělá inteligence napsala divadelní hru, kterou ve světové premiéře uvedlo na oslavu 100 let robota Švandovo divadlo v Praze.

Připojte se pomocí odkazu:
https://us02web.zoom.us/j/83421819873?pwd=SkEwZEZVRXJ3bC9oQjZUdHRSTURLZz09 
Meeting ID: 834 2181 9873
Passcode: 894213


Aby akce proběhla v pořádku, prosíme, abyste následovali veškerá aktuální vládní nařízení v souvislosti s šířením COVID-19 a o dodržení následujících podmínek:

U vstupu budeme kontrolovat prokázání bezinfekčnosti dle platných pravidel pro konání společenských akcí. Aktuálně je možné akci navštívit s:

  • potvrzením o aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny, musí uplynout nejméně 14 dní
  • potvrzením o prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce

Organizátor akce je povinen kontrolovat splnění podmínek a v případě jejich neprokázání hostem mu nesmí účast umožnit. Prosíme o pochopení a součinnost, aby se příchod obešel bez komplikací a nedorozumění. Pokud se necítíte dobře, případně máte jiné příznaky virového infekčního onemocnění, prosím odložte svoji účast, rádi Vás uvidíme na jiné akci. V průběhu akce je nutné dodržovat bezpečností pravidla a po dobu konání akce mít nasazený respirátor. 

 
normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery