Fuck up Nights Prague
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

FuckUp Night Prague

Space Special - Vyprodáno
29/10/2018   19:00
vstupné: 
200 Kč
První speciál nezdarů v inovacích a podnikání se vším, co se dá vystřelit na oběžnou dráhu and beyond.

Další Fuckup Night se zaměřeným na vesmírný průšvihy již brzy v Opero!

Hosté:

Prvním speakerem bude Michael Moureček Narozen v Sušici v roce 1980. Milovník hudby, hor a vína spojil velkou část svého života s cyklistikou. Profesionálně se věnoval cyklistické kariéře na dráze a silnici v pražské Dukle, ale má zkušenosti i z italských týmů. V obou disciplínách získal dohromady deset titulů mistra České Republiky, je držitelem bronzové medaile z Mistrovství světa. V roce 2010 spoluzaložil firmu Festka, která vyrábí rámy jízdních kol. Mezi jejími zákazníky najdete řadu významných cyklistů a vyznavačů tohoto sportu. Kola Festka se řadí mezi to nejexkluzivnější, co současný trh nabízí.

Druhým speakerem bude Jana Kvíderová Ph.D. Jana vystudovala Přírodovědeckou fakultu JU v Českých Budějovicích. V Botanickém ústavu AV ČR, v. v. i., v Třeboni a na Přírodovědecké fakultě JU v Českých Budějovicích se zabývá ekologií a fyziologií sinic a řas v extrémních podmínkách a astrobiologií.

Třetí speaker, Petr Kapoun, o sobě říká: “Narodil jsem se v Brně v roce 1989. Už od mládí mne fascinuje prostředí podnikání. První počin přišel už na základní škole, kde jsem založil měsíčník Mladý Komik. V průběhu let jsem byl u založení desítky firem. V okolí start-upů se pohybuji do dnes. Hrozně mne to baví. Proto jsem také založil firmu Cape Free, která podporuje a investuje do začínajících firem. Veřejně se pak snažím šířit osvětu na téma finančnictví, budování start-upů a investování. Zároveň mne fascinují technologie. Rád bych v tomto směru naši generaci někam posunul. V roce 2014 jsme založili vesmírný start-up S.A.B. Aerospace, kde se zabýváme vývojem kosmických technologií. A nyní také inicuji otevření technologického centra Tech Nest, které chceme začátkem roku 2019 otevřít v Brně.

Akce se koná za nadpory ESA BIC Prague a CzechInvest v rámci Czech Space Year.

Těšíme se na Vás!

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery