Franchise club
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Franchise Club

Je shopping centrum stále tím nejlepším místem pro úspěšnou maloobchodní jednotku?
06/12/2018   19:00
pořádá: 
Franchise Club a Opero
lektor: 
Pavlína Trojovská
vstupné: 
800 Kč, členové Opera zdarma
Co čeká developery a pronajímatele velkých komerčních prostor, maloobchodníky a jejich zákazníky v budoucnu? Je shopping centrum stále tím nejlepším místem pro úspěšnou maloobchodní značku? Způsobí digitální nakupování zánik shopping center?

Prosincový klubový večer nabídne jedinečnou možnost osobně se zeptat Pavlíni Trojovskéšpičkové odbornice na Komerční prostory (shopping centra, retail parky, kancelářské budovy, rezidenční zóny atp.), jak hodnotí jejich současný stav a jaký vidí vývoj v příštích letech. Její otevřené a detailní vystoupení a následná diskuse zcela jistě budou zajímavé a užitečné nejen pro začínající, ale i pro zkušené.

Pavlína bude hovořit o aktuální situaci, vývoji, úskalích a šancích českých a slovenských komerčních nemovitostí, zejména shopping center. Představí vývoj komerčních prostor v proměnách posledních let, zhodnotí jejich úspěšnost, porovná vývoj obratů, nájemného a různých poplatků. Popíše nejen současnost, ale zaměří se i na blízkou či vzdálenější budoucnost.

Na tento klubový večer je nutné se zaregistrovat předem na club@ifranchising.cz

Členové Franchise Clubu mají pro sebe a pro jednoho svého hosta vstup zdarma, taktéž členové coworkingového centra Opero. Vstupné na klubový večer, včetně pohoštění, je pro nečleny 600 Kč a zahrnuje občerstvení  v průběhu celého večera. Slevu 20 % mohou využít členové České marketingové společnosti a každý druhý a další přihlášený návštěvník zaregistrovaný ze stejné firmy. Nepodnikající studenti denního studia do 26 let a učitelé u nás zaplatí za vstup pouze 200 Kč.  Vstupné do Franchise Clubu je daňově uznatelný náklad. Vstupenku na klubový večer lze zakoupit pouze hotově v recepci před a během klubového večera.

Těšíme se na Vás!

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery