Akce v Operu: Franchise Club
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Franchise Club

Dobrá čajovna: hravá značka milovaná doma i za oceánem
15/11/2018   18:30 - 21:30
pořádá: 
Franchise Club a Opero
místo: 

OPERO

lektor: 
Jiří Šimsa a Aleš Juřina
vstupné: 
600 Kč, členové Opera zdarma
Jak úspěšně přenést osvědčenou značku, prodejní koncept a firemní kulturu do odlišného kulturního prostředí? Jak přizpůsobit obchodní koncept evolučním změnám v oboru a globalizačním výzvám? Jak při tom neztratit šmrnc ani ekonomickou výkonnost? Co vše si ujasnit u konceptu, než jej začneme v síti replikovat na pobočky? Jak vytvořit silnou a jedinečnou firemní kulturu, která síť stmelí a zároveň odliší? Jak udržet dlouhodobou motivaci a loajalitu franšízantů?

To jsou hlavní (ne však všechny) otázky a témata 120. debatního večera Franchise Clubu, jehož hosty budou budou dva „milci čaje“ Jiří ŠIMSA a Aleš JUŘINA, podnikatelé a manažeři, spoluzakladatelé a spolumajitelé Spolku milců čaje, s.r.o. Dva nadšení vyznavači a znalci čajové kultury mimořádně obdaření smyslem pro hravost, detail ale také win-win a rovnováhu. Pod hlavičkou Spolku milců čaje už 25 let vedle velkoobchodu čajem velejemným úspěšně provozují a rozvíjejí franšízový obchodní koncept a mezinárodní síť pod názvem Dobrá čajovna.

Oba klíčoví muži tohoto lovebrandu představí originální způsob uvažování společenství "milců čaje". Připomenou, jak už od počátku vědomě budovali silnou firemní kulturu "milců" vyznačující se originálními prvky chování k zákazníkům i mezi sebou navzájem, včetně svérázné mluvy. Přizpůsobuje Dobá čajovna/ Dobrá Tea svou firemní kulturu a hodnoty změnám životního stylu?

  • Připomeneme úskalí globalizace, se kterým se milci (a nejen oni) museli vypořádat. Mj. o tom, jak se pokoušeli převést specifický slovník a humor do jiných kulturních prostředí. 
  • Zjistíme, na čem je založen úspěch mezinárodní sítě dobrých čajoven a jak se byznys čajoven vyvíjí.
  • Budeme hledat odpověd na otázku "čím tato značka dosáhla pozici love-brandu?". 
  • Dozvíme se, jak se "milci" rozhodovali mezi "měkkým a tvrdým" pojetím franšízingového partnerství a jaké jim jejich volba přinesla zajímavé výsledky.
  • Seznámíme s recepty na dobré franšízové vztahy, i to, jak "milci" své franšízové partnery průběžně motivují k výkonům, profesnímu i osobnímu růstu a loajalitě.

Na tento klubový večer je nutné se zaregistrovat předem na club@ifranchising.cz

Členové Franchise Clubu mají pro sebe a pro jednoho svého hosta vstup zdarma, taktéž členové coworkingového centra Opero. Vstupné na klubový večer, včetně pohoštění, je pro nečleny 600 Kč a zahrnuje občerstvení  v průběhu celého večera. Slevu 20 % mohou využít členové České marketingové společnosti a každý druhý a další přihlášený návštěvník zaregistrovaný ze stejné firmy. Nepodnikající studenti denního studia do 26 let a učitelé u nás zaplatí za vstup pouze 200 Kč.  Vstupné do Franchise Clubu je daňově uznatelný náklad. Vstupenku na klubový večer lze zakoupit pouze hotově v recepci před a během klubového večera.

Těšíme se na Vás!

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery