Franchise Club v Operu
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Franchise Club

Ekonomika, byznys a politika - ohlédnutí a výhledy
26/09/2018   19:00
pořádá: 
Franchise Club a Opero
lektor: 
Lenka Zlámalová
kapacita: 
100
vstupné: 
600
Klubovou sezónu vždy tradičně otevíráme setkáním s hostem, který nám může napomoci lépe porozumět událostem, jevům a trendům, které výrazně rámují náš podnikatelský, občanský i osobní život. Také v nastávající, třinácté klubové sezóně tuto tradici dodržíme a první debatní večer sezóny věnujeme ekonomice, byznysu a politice. Před nastávajícími komunálními a senátními volbami to může být docela zajímavé a užitečné.

Hostem našeho zářijového debatního večera bude Lenka ZLÁMALOVÁ, špičková politická a ekonomická analytička a komentátorka s velkým přehledem i nadhledem a s informacemi ze zákulisí současné politiky a ekonomiky. Patří mezi ty novinářské veličiny, jejíž analýzy, názory a závěry už dlouhá léta a s respektem sledují mnohé špičky domácí politiky a ekonomiky.

Než Lenka odešla do vznikajícího nezávislého názorového deníku Echo24.cz (www.echo24.cz), působila jako hlavní komentátorka v Hospodářských novinách a poté v Lidových novinách. Lidovky opustila vzápětí, co je spolu s MF DNES převzal Andrej Babiš.

Pokud chcete znát názory této analytičky a nekompromisní komentátorky na to, jak rok 2008 proměnil Česko a Západ, co se aktuálně děje ve světě politiky, ekonomiky a byznysu a co mohou přinést nadcházející senátní a komunální volby, máte jedinečnou možnost se Lenky Zlámalové ve Franchise Clubu zeptat osobně.

Registrace:

Na jednotlivé klubové večery se přihlašujte už nyní na adrese office@ifranchising.cz, platí jak pro členy tak i nečleny.

Členové Opero se mohou zaregistrovat na recepci.

 

 

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness
bird-powdery