Franchise Club | opero.cz
Zůstaňte s námi v kontaktu

Zadáním e-mailu získáte pozvánky na naše akce i novinky. Newsletter zpravidla dostanete 2x do měsíce. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

* Označuje požadované

Tato akce už bohužel proběhla

This event has already occurred

Franchise Club

Aktuální právní principy a praktiky franšízingu
19/01/2022   18:30 - 22:00
pořádá: 
Franchise Club a Opero
místo: 

Opero, Salvátorská 8

lektor: 
Jaroslav Tamchyna
kapacita: 
100 osob
vstupné: 
800 Kč, pro členy klubu a Opera po registraci ZDARMA
Zveme Vás na další pravidelné setkání Franchise Clubu, které přináší inspiraci v podnikání se zajímavými hosty.

Hosty budou dva špičkoví specialisté na právo a smlouvy ve franchisingu a příbuzných distribučních modelech: Jiří Ctibor (zakladatel a partner advokátní kanceláře Z/C/H Legal) a Vojtěch Chloupek (partner pražské pobočky mezinárodní advokátní kanceláře Bird & Bird). Zpovídat je bude prezident Franchise Clubu Jaroslav Tamchyna, poradce a expert na franchising Českého institutu pro franchising. 

Budete mít možnost dozvědět se o aktuálním stavu české a zahraniční regulace franšízingu a smluvní praxi. Upozorníme na nejnovější trendy, změny a novinky vyvolané covidem, ale také na největší úskalí, nejběžnější chyby a pasti, o kterých se běžně nemluví. Připomeneme, jak lze právním způsobem ochránit koncept a značku. A to stylem, na který jste u nás zvyklí, tj. fundovaně, srozumitelně, zajímavě a zábavně.

Přijďte do Franchise Clubu – klubu pro dialog a spolupráci a načerpejte u nás poznání, inspiraci a zážitky. Získejte a sdílejte nové, zajímavé, užitečné a cenné kontakty, informace, názory, rady a zkušenosti – podané jako vždy v uvolněné atmosféře, srozumitelnou a atraktivní formou. 

Přihlásit se můžete na adrese jaroslav@tamchyna.cz.

 


Aby akce proběhla v pořádku, prosíme, abyste následovali veškerá aktuální vládní nařízení v souvislosti s šířením COVID-19 a o dodržení následujících podmínek:

U vstupu budeme kontrolovat prokázání bezinfekčnosti dle platných pravidel pro konání společenských akcí. Aktuálně je možné akci navštívit s:

  • potvrzením o aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny, musí uplynout nejméně 14 dní
  • potvrzením o prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce

Organizátor akce je povinen kontrolovat splnění podmínek a v případě jejich neprokázání hostem mu nesmí účast umožnit. Prosíme o pochopení a součinnost, aby se příchod obešel bez komplikací a nedorozumění. Pokud se necítíte dobře, případně máte jiné příznaky virového infekčního onemocnění, prosím odložte svoji účast, rádi Vás uvidíme na jiné akci. V průběhu akce je nutné dodržovat bezpečností pravidla a po dobu konání akce mít nasazený respirátor. 

normal
×

Potvrzuji svoji účast

Rezervuji, platím na místě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
×

Zavolejte Radce na 777 544 344
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
bird-powdery